Kontakty

Pokud nás chcete kontaktovat, tak prosím využijte tuto emailovou adresu:

vampire-diaries@tym.cz

Redakce:
Amitiel – administrátorka, novinky, grafika, obsah
Mickey – novinky, povídky
Annie – novinky
Katrin – novinky
Veronique – novinky
-R3D- – novinky11 reakce na Kontakty

 1. Libuše Rendová napsal:

  Chtěla bych koupit stříbrný prsten č.3 s lapisem a písmenem D,ale nedaří se mi poslat objednávku v objednávkovém formuláři. Lze to vyřídit takto? Děkuji Rendová

 2. Žanda napsal:

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli bych mohla dávat ifnormace z vaší stránky na mojí stránku na Facebooku.. Samozřejmě se zdrojem vaší stránky… Předem děkuju za odpověď.. :)

 3. IVETKI napsal:

  Ahojte, píšem fan fiction poviedku o Damonovi, Stefanovi a Elene. Chcem sa spýtať, či by ste mali záujem publikovať ju na Vašom webe. Poviedka je plná fantázie, nových postáv mimo TVD seriálu a blíži sa zameraním skôr ku knihám. Môžem Vám poslať prvé diely, aby ste mali predstavu… prosím, dajte mi vedieť. Ďakujem a prajem Všetkým v redakcii všetko dobré v Novom roku. Díky na Váš čas i ochotu. :)

 4. Tereza napsal:

  Ahoj nevíte náhodou přesnou adresu natáčení TVD v USA? Nebo kde mají místo natáčení. Vím že je to v Atlantě ale chtelo by to neco přesnějšího.Moc by mi to pomohlo. Děkuji moc Terka :)

 5. Bája napsal:

  Zdravím, chtěla bych se zeptat kolik má být TV epizod deníků :-)

 6. Dominika napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se dá někde zjistit, kdy budou herci respektive IAN v Londýně nebo kde se budou pohybovat nebo jestli se nechystá nějaká autogramiáda v británii. Přes prázdniny tam odlétám bylo by supr kdyby měli nejakou akci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>