vampire-diaries.4fan.cz pokračují s wordpressem

Kam zmizel původní design? Kde je vše co tu bylo? Proč nový redakční systém? Tohle je pár otázek, které vás určitě napadly, když jste uviděli tohle. Stala se opět nemilá věc, a to smázání příspěvků. Aby tomu bylo už konec, museli  jsme přejít na nový redakční systém. Jelikož funguje na jiném principu než ten předchozí, bude nějakou chvíli trvat, než to tu bude vypadat opět alespoň trochu přijatelně. Zdůrazňuji, že tento design je pouze provizorní řešení. Až bude vytvořen nový, tak ho tu uvidíte. Stránky budou fungovat i nadále. Budeme pro vás přidávat novinky a postupně pracovat na výstavbě webové stránky. Doufáme, že s námi vydržíte i přes tyto neustále problémy.

 2 reakce na vampire-diaries.4fan.cz pokračují s wordpressem

  1. Hannah napsal:

    to je mi líto :(

  2. Nelča napsal:

    Jé tak to mě strašně mrzí, že mate poříd nejake problémy. Když jsem to tu spatřila řekla jsem si: ups co to je? Ale není to uplně hotové a to chápu a držím vám palečky at už nemáte žádné problémy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich