Ian Somerhalder o 3.sérii

15.září se navrátí na obrazovky příběh dvou upířích bratrů, Stefana a Damona, posedlých dívkou Elenou Gilbert. Jak Stefan klesá stále hlouběji do své temné strany, Damon a Elena bojují s vinou způsobenou jejich rostoucí vzájemnou vazbou, i když usilovně pracují na tom, aby dostali Stefana zpět od jednoho z Původních upírů, Klause.
V nedávném rozhovoru mluvil Ian Somerhalder o vývoji Damona ve 3.sérii.

Po Stefanově přechodu, jaká bude nyní role Damona? Jak se změní?
IS:  Upřímně, je to televizní pořad a postavy se vyvíjejí. Raději bych zůstal drsným týpkem, který vytváří všechny skvělé větve příběhu a trhá všem hlavy. To je to, čemu bych dal přednost. Vím, zní to trochu sadisticky, ale dělá to zajímavější charakter. Nemyslím si ale, že to je cesta života. Kevin Williamson mě v podstatě posadil a řekl: „Buď zticha a poslouchej. Život není jen jednorozměrný. Provedeme změnu.“ Bude bojovat proti tomu, co ve skutečnosti je a to dodává příběhu na dynamice. On je antihrdina. Neví, jak dělat všechny ty věci, takže si myslím, že to bude dělat metodou pokus omyl a určitě ho to bude soužit.
Nakonec nebude spokojený s tím, jak to dopadne. On se chce jen krmit a zničit vše, co se mu postaví do cesty. Nyní Stefan pobíhá kolem s klukem, kterého Damon nenávidí a pokusil se jej zabít. On vlastně nechal Damona ve městě s dívkou, která je o 150 let mladší než on a kterou miluje, ale nemůže ji mít, protože ona nechce jeho, ale Stefana. On pouze sedí a myslí si: „To je strašné!“ Ale nemyslím si, že by se nechopil příležitosti. Bude mít stejný úsměv na tváři, i když bude zabíjet nebo zachraňovat koťe. Cítí se stejně při obojí.

Jak bys vyložil polibek mezi Elenou a Damonem?
IS: Slýchávám o „vášnivém polibku“. Nevím, jestli to někdo viděl, ale on byl tak bledý, potil se a krvácel. Nebylo tam nic tak vášnivého, nevím, jestli si to bude vůbec pamatovat. Zmínil se o popichování Eleny, což dokládá, že si to určitě pamatuje. Nezůstane to bez povšimnutí. Dostane věci od Damona, které nedostala od Stefana. Jejich vzájemné popichování je zábavným škádlením. Dokáže jí rozesmát, i když zabil její bratra a v podstatě zničil jí život v mnoha ohledech.

Mnoho fanoušků knih, by rádi viděli pohromadě Damona s Bonnie. Co si o tom myslíš? Chtěl bys je tak vidět?
IS: Bonnie je sexy. Spát s čarodějkou by mohlo být poměrně zajímavé. Slyšel jsem to a chápu to. Damon a Bonnie jsou opravdu v mnoha směrech střižení z podobné látky. Damon a Bonnie mají opravdu cool dynamiku. Spolu jsou docela legrační. Vzpomínám si na natáčení scény, kde spolu tančí a on řekl: „Wow, to opravdu funguje.“ Vím co se děje v knihách. Je to ta věc, kdy někoho nenávidíte, než do toho spadnete. Damon je ale zcela zahleděný do Eleny. Umíte si představit Jeremyho „Drž se dál od mé přítelkyně.“  a tlučení ho do hrudi a Damona sedícího „Vážně?“

Damon vždy tlačí Jeremyho do mužných situací. Bude víc takových scén v této sérii?
IS: Pravděpodobně ano, když se teď Damon zasekl v Mystic Falls. S Alaricem je zavázán se o něj postarat. Damon se musí starat o Jeremyho a to je ta poslední věc, kterou chce dělat. Myslím, že Jeremy by se mohl od Damona přiučit, co opravdu nemusí vědět. Upřímně řečeno, nemám tušení, co se bude dít.

Máte obavy, aby si Damon zachoval svou ostrost?
IS: To je věc, o které jsem s Kevinem Williamsonem mluvil. Je to jako alkoholik v baru. Je to těžké. Lidé potřebují, aby byl hrdina, ale nakonec ho to nebude dělat tak tvrdým. Udělá vždy chybu a zabije lidi a to buď náhodou, nebo cíleně. Bude se trochu utápět „Proč se to stalo?“ To je to, jak tkát nit života textu. Nakonec zatáháte za zkušenosti z minulosti, současnosti a budoucnosti. Od půlky dubna až do teď jsem úplně jiný člověk. Musím se snažit dělat každý den skvělý, pouze tak, jak to jde.

Je tam pár věcí, které to udržují neotřelé. Jediný způsob, jak budu moci skutečně žít, budou chvíle, které pro mě něco znamenají. Nemůžete to jen ukázat a říct nějaká slova. Nebude to vždy cukrová vata. Někdy to bude bolet. Spousta věcí, kterými si Damon prochází je pro mě jako jednotlivce očisťující. Je to v podstatě jako dostat zaplacenou terapii. Místo toho, abyste seděli na gauči a říkali jim, jak se cítíte, vnitřně vytahujete tyto věci.

 2 reakce na Ian Somerhalder o 3.sérii

  1. Ellie napsal:

    Woow..veľmi zaujímavý rozhovor :) Teším sa…UŽ LEN 10 DNI!!!!!!!!!! ♥♥♥

  2. DamoniS napsal:

    (Umíte si představit Jeremyho „Drž se dál od mé přítelkyně.“ a tlučení ho do hrudi a Damona sedícího „Vážně?“) nééé:DDDDDDDDDD bylo by to velice zajímavé…a asi bych u toho umřela smíchy:DD Jinak už jen 8 dní♥♥:D S hrdostí musím říct, že jsem pauzu ve zdraví přežila;D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich