Upíří deníky knihy

Úspěšně jsme pro vás doplnili stránku s přehledem o knihách Upířích deníků. Naleznete tam přehled o všech již vydaných titulech včetně i připravovaných. Jedná se zejména o informace o českých knihách. V českých knihách je o jeden titul navíc, takže opravdu se nemýlíte, pokud se nemůžete dopočítat. Je to zejména z důvodů dvojnásobné délky, kdy nakladatelství Fragment rozdělilo knihu The Vampire Diaries: The Return na dva tituly – Návrat a Soumrak. Letos dorazí na pulty knihkupectví 21.září 7.díl: Zajetí a 10.listopadu 8.díl: Osvobození. Na rok 2012 jsou plánované další dva díly, které by měly vyjít v prvním pololetí. To nebude ale ani zdaleka ještě konec, protože autorka Upířích deníků Lisa Jane Smith plánuje ještě vydání knihy The Hunters: Eternity, která by byla již desátou mezi původními knihami (mezi českými by byla 11). K tomuhle titulu nejsou známy ještě žádné bližší informace ani datum vydání v Americe.

Pokud vás Upíří deníky moc neoslovili, můžete ještě vyzkoušet Stefanovy deníky, které již vycházejí z televizního seriálu The Vampire diaries. První díl s názvem Zrození vyšel 16.srpna v ČR. Na druhý díl si budeme muset počkat do 21.října 2011. Třetí vyjde až někdy v polovině roku 2012. Tyto tituly budou brzy doplněny na naši stránku Knihy, kde již můžete najít knihy Upíří deníky.

Na seznam knih se dostanete kliknutímk zde.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain