E!Online Spoiler Chat

Nové spoilery týkající se Eleny, Damona, Tylera a Caroline. Za informace vděčíme redaktorce Kristin z E!Online.

Ohemgeeitscoley: Cokoliv o Damonovi a eleně v TVD?
Chcete slyšet dobré zprávy o Eleně a Damonovi jako milencích? Jsou úplně spojení! Ale špatnou zprávou je….jsem velmi zlá, že vám dělám naděje…spojili se jen proto, aby našli Stefana. Z toho, co jsem slyšela, v první polovině série nebudou žádné extra romantické scény, ale víte co? Stefan nevypadá na to, že by se chtěl nechat najít, což by mohlo všechno změnit. Slyšela jsem něco, že by Stefan měl být pryč přes celou první polovinu série.

totallychristie: Caroline a Tyler! CAROLINE A TYLER!
Viděli jste promo, ve kterém Caroline a Tyler spolu řešili nějaké sexy záležitosti. To nám nasadilo brouka do hlavy, tak jsme se museli zeptat Candice. „Caroline a Tyler spolu rozhodně budou mít společné scény na začátku série,“ říká zdrženlivě. „Nevím, jaký druh oblečení, by měli mít na sobě. Bude mít taky scény s Mattem, takže nevíme. Zůstaňte naladění.“ Snažili jsme se ji přimět, aby řekla, že Tyler a Caroline určitě budou zkoumat vzájemnou chemii, ale tohle je vše, co jsme z ní dostali: „Caroline bude zkoumat vztahy s přáteli, potencionálními milenci a rodinou.“ Takže ano?

Mohlo by vás zajímat:2 reakce na E!Online Spoiler Chat

  1. Tarot amor napsal:

    Very educative post..

  2. You could not be more precise!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich