E!Online Spoiler Chat

Pár nových spoilerů od E!Online.

ChicaNikkil49: Jsem jako upír bez krve, když nevím nic nového o Katherine Pierce. Můžete mi nějak pomoci prosím?
Kevin Williamson nám řekl: „Katherine se neobjeví zrazu. Ona se vleče. “ Nicméně, Katherine nezůstane pryř na dlouho. „Katherine nebude putovat příliš dlouho, aniž by ji někdo viděl.“ Takže co můžeme očekávat od naší zlé Katherine, která myslí jen na sebe? Řekněme, že když je jeden z bratrů pryč, Katherine si bude hrát.

Sunchick116: Něco o dobrém Stefanovi a Eleně nebo bychom se měli připravit na slzy během celé série?
Omlouváme se vaším slzným kanálkům, ale jak jsme již minulý týden uvedli, Stefan bude pryč po celou první polovinu série, takže si nemyslím, že to vytváří dobré podmínky pro dlouhodobý vztah. Pokud jde o seriálově nereálný pár, ale v podstatě pár Eleny a Damona, slyšeli jsme, že bude něco velkého už brzy. Bude to zřejmě ultimátum.

TooCool_2012: Něco o Vampire Diaries prosím. Bude duch Vicki a Anny ovlivňovat nějak vztah Jeremyho a Bonnie? Doufám, že ne.
Dobrá otázka. Na to samé jsme se zeptali Kat Graham na The CW Premiere Party. Řekla, že Bonnie bude pomáhat Jeremymu s jeho malým problémem a budou s tím bojovat. „Budou se to snažit prozkoumat ze všech stran, ona je totiž soucitná. Prozkoumáme i přirozenou ženskou žárlivost,“ řekla Kat Graham. Bude to jako…Proč mluvíš o svých ex? Vždyť to ani nejsou expřítelkyně. Jsou mrtvé, což je ještě horší. Stojí před námi velmi hrbolatá silnice.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich