Sháníme redaktory

Máte dobré psací schopnosti? Píšete povídky o TVD a chtěli byste je zde veřejně publikovat? Baví vás shánět informace? Tak to jste zrození pro to, abyste se zařadili mezi naše redaktory. Předem upozorňuji, že práce na webu je pouze dobrovolná a není nijak finančně hrazená. Tohle není nijak výdělečný web, ale můžete se zde podělit se svými příspěvky s ostatními lidmi, kteří vaši práci ocení.

V této době po mnohých technických problémech pracujeme zejména na obnově webu. Je potřeba doplnit příspěvky týkající se první a druhé série The Vampire Diaries včetně shánění nových zajímavých informací ze současnosti. Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, tak neváhejte a ozvěte se na kontaktní email  Niberry@seznam.cz a dozvíte se víc.

Co se od vás očekává?

Měli byste…

  • být starší 17-ti let
  • ovládat český jazyk a zejména gramatiku na základní úrovni
  • být schopni přeložit anglické texty do češtiny (samozřejmě s pomocí mnohých překladačů)
  • být samostatní a kreativní
  • mít mírnou znalost html

Pokud nějaký z bodů nesplňujete a přesto toužíte se začlenit do naše týmu, tak nevadí. Napište i tak a třeba se domluvíme.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde