The Insider – Nina Dobrev rozhovor

Liza Darwin udělala rozhovor s Ninou Dobrev pro Nylon.

Byla jste na Emmy Awards 2011, zatímco The Vampire Diaries se natáčí v Atlantě. Kde jste právě teď?
Jsem zpět na svém místě v Atlantě. Měla jsem velice vzácný den volna, tak jsem ho využila k odpočinku od celého šílenství s Emmy.

Co děláte kromě spánku ve svých dnech volna?
Je jich tak málo a tak daleko od sebe, že většinou jen spím. Minulou noc jsem spala 12 hodin, ale to se stává jen  zřídka. Má hlava si může takhle odpočinout jen zřídka. Snažím se i vařit, ale musím si ve svém volnu nastudovat scénář.

Promluvme si o vašich Donna Karan šatech, které jste měla na Emmy Awards. Jak jste si je vybrala?
Vybrala jsem ty, které padly nejlépe, což je skvělé. Spolupracovala jsem s úžasnou stylistkou, která mi posílala fotografie modelů šatů, když jsem byla v Atlantě, ze kterých jsem si pak mohla vybrat, které by padly v úvahu. Vždy se snažím mít takové šaty, aby koresponodvaly s událostí. Pro Teen Choice Awards vybírám šaty, které jsou pro teenagery přívětivější, pro Emmy by měly být trochu více okouzlující. Je to zábava se oblékat. Předávání cen je jako nějaká tématická párty………..nebo Halloween!

Koho byste řekla, že je vaší stylovou ikonou?
Jsem chameleon v životě i v uměleckém životě. Pomáhají mi k tomu i osoby, které hraji, takže mám pokaždé jinou inspiraci. Jednou z mých ikon je Kate Beckinsale. Líbí se mi její styl, protože je vždycky tak elegantní a dohromady to působí velmi čistým dojmem. Zoe Saldana nosí spoustu vyzývavého oblečení, ale i tak je to stále elegantní. Miluji styl Diana Agron, Emma Watson, Olivia Wilde, Emma Stone…..Všechny jsou tak skvělé.

V reálném životě je váš styl víc jako Katherine nebo Eleny?
Můj styl je od každé něco. Musím se přiznat, že nosím mnoho oblečení ze seriálu. Řekla bych, že přes den se oblékám víc jako Elena a večer jako Katherine.

Které televizní pořady máte ráda?
Nemám moc času na televizi, ale když už se dívám tak sleduji Glee! Každý vá, že miluji Glee. Také mám ráda Chelsea Lately víc než můžu říct (smích). Ona je k popukání. Netflix je mým přítelem, když pracuji nebo cestuji, protože se na tento film můžu dívat kdykoli.

Poslední otázka: Jestliže bychom hodili do ringu Elenu, Katherine a Sookie z True Blood, který z nich by asi vyhrála?
Hmm… Myslím, že když Elena a Katherine spolu souvisí, tak by se spojily, aby přemohly Sookie. Ano, takhle by to bylo (smích).

 Jedna reakce na The Insider – Nina Dobrev rozhovor

  1. DamoniS napsal:

    ty šaty jsou krásné%)..ale trošku to vypadá jak kdyby ustřichla kus toho koberce a ty šaty udělala z toho:DD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde