Kat Graham mluvila o Bonnie

Máte rádi Bonnie? Je chytrá, nebojácná, skvělá kamarádka a ještě k tomu může oživit mrtvé. Ale víte koho máme rádi ještě víc? Kat Graham, která je stejně tak inteligentní, nebojácná a úžasná a hlavně je reálná. Jistěže v reálném životě nekouzlí, ale poskytla pro vás úžané rady, pro ty kteří jste méně sebejistí. A ještě ke všemu nám přidala pár novách informací o TVD. Přeložili jsme pro vás její rozhovor pro Seventeen.com.

Co bude nejlepší věcí v této sérii?
KG: Jsem ráda, že je tato série zaměřená na Původní a že se zaměřují na Klause. Stal se hrozbou Mystic Falls a to i když si myslí, že je Elena a Bonnie mrtvá. Jsem ráda, že se zabývají problémem, jak zachránit Stefana. Líbí se mi jak je všechno nebezpečné v této sérii. Je to život nebo smrt.

Byli jsme překvapeni, když se Jeremy a Bonnie dali dohromady a teď jim fandíme. Taky vás to překvapilo?
KG: Přišlo to zničehonic. Se Stevenem jsme si říkali „Cože??“, protože nikdy předtím jsme neměli moc společných scén. Ale líbí se mi tento pár, i když udělali z Bonnie trochu špatnou čarodějku, ale udržuje jí to zranitelnou. Utvrdilo to zejména finále, kdy jsme viděli, co všechno musela pro něj udělat, aby nezemřel. Bude bojovat za jejich vztah, ale chce se ujistit, že on také. Nevím jak by byla nadšeá kterákoliv holka, kdyby se jí přítel vzdal kvůli svým mrtvým expřítelkyním. Uvidíme jaké rozhodnutí udělá.

Takže mrtvé dívky zůstanou?
KG: Určitě uvidíte víc Malese Jow a Kaylu Ewell. Je to pro mě vzrušující, protože jsou to mé kamarádky a takhle spolu můžeme trávit náš čas. Není to ale tak vzrušující pro Bonnie. Jeremy se s tím bude muset nějak vypořádat, zda to řekne Bonnie, což nebude moc dobré.

Bonnie je tak neoblomná, silná a sebejistá. Ztotožňujete se s ní?
KG: Plně se s ní ztotožňuji. Dostávám emaily od všech těchto dívek, které se s ní ztotožňují taky. Ať už jde o život nebo o smrt nebo o cokoliv co nechcete dělat, tak to prostě nemusíte udělat. Bonnie odešla od přátel a od rodiny. Kdokoli, kdo by se takhle cítil, by to považoval za správnou věc.

Jakou radu máte pro dívky, které se stále snaží najít svou vnitřní sílu v reálném životě?
KG: Lidé jako jsem já, kteří jsou trochu odlišní svým stylem někdy, se stávají terčem šikany ve škole. Ještě tento den půjdu na blog se podívat na fanouškovské umění a podobné věci. Najednou když uvidím něco takového, tak na to reaguji: “ Oh, to je to, co myslím a zraňuje mě to.“ Ale to vše je součástí lidí a chci aby věděli, že se to týká i mě.“

Jak se s tím vypořádáváte?
KG: Často volám svým přátelům s tímto: „Jsem rozrušená, co s  tím mám dělat?“ A oni na to: „Proč se zabýváš tím, co si o tobě ostatní myslí?“ To opravdu nemůžete. Bez ohledu na to, jak moc chcete, ale tito lidé vás neznají, žárlí, mají svůj vlastní program nebo jsou prostě nejistí být sami sebou. To je důvod, proč na vás útočí. Musíte mluvit s přáteli, s mámou nebo pokud je nemáte v daný okamžik u sebe, tak stačí si říct „Víš co? Já to zvládnu. Je to v pořádku, zvládnu to.“ a jdete dál. Co jiného se dá dělat?

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich