Stahujeme 3×04 Disturbing Behavior

Opět tu máme další epizodu. Americká televize CW odvysílala premiéru čtvrté epizody TVD dnes brzy ráno (u nich to vychází na čtvrteční večer). Všechny informace o tomto dílu naleznete v tomto článku.

Titulky budou přidány ve večerních hodinách. Odkazy ke stažení epizody očekávejte na naší facebookové stránce nebo v pravém sloupečku v shoutu. Díl online bude k shlédnutí nejspíš až během soboty.  Prosíme abyste do tohohle článku nezveřejňovali obsah epizody, buďte prosím ohleduplní k nám, co jsme to ještě neviděli.

Nevíte jak vložit titulky?
Je to velice jednoduché, ale nepodporují to všechny přehrávače videa (i když na většině s tím není problém). Aby to fungovalo, musíte uložit titulky a epizodu do stejné složky. Přejmenujte titulky tak, aby měli stejný název jako epizoda. Titulky bývají buď ve formátu .srt nebo .sub. Poté když spustíte epizodu, titulky by se měli automaticky připojit. Pokud ne, tak je ještě možnost navést přehrávač na titulky ručně. Mělo by to být možné v nastavení v sekci s titulkami.
Tato metoda funguje u přehrávačů:

  • Windows Media Player (mě to jde, ale mnoho lidí si na internetu stěžuje, že jim to nejde. Pokud vám to nejde, vyzkoušejte raději jiný přehrávač, kde to půjde určitě.)
  • Media Player Classic
  • BS Player
  • MPlayer
  • GOM Media Player
  • atd…


Jedna reakce na Stahujeme 3×04 Disturbing Behavior

  1. natee napsal:

    teda… mám Catharine ráda, ale proč ho musí odtáhnout pryč..?!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde