Jak se věci vyvíjejí po smrti Jenny?

Nina Dobrev, která ztvárňuje již 18.letou Elenu, poskytla rozhovor, ve kterém hovoří o tom, jaké to je teď po smrti Jenny. Mluví o Jeremym, Alaricovi i o holkách.

Jaký je vztah Eleny a Jeremyho po smrti Jenny?
Je to těžké. Pčipomíná to první epizody, kdy ztratili oba rodiče. Jsou v tom bodě, kdy dělají jeden krok vpřed a dva vzad. Je to pro ně bolestivé. Ale stejně jako minule Elena se je snaží táhnout dál. Uznává, že nemůže jen ležet v posteli a brečet. Musí něco dělat. Myslí, že když půjde dál,  tak něco vymyslí, co jí to pomůže zvládnout. Bude se usmívat a předstírat, že je vše v pořádku, protože není jiná možnost.

Ví Elena, že Jeremyho pronásledují duchové?
Ne, neví. Má teď mnoho jiných věcí. On ani nechce jí přinášet více starostí.  Nechává si to pro sebe, protože mu to láme hlavou. Blázní? Co se děje? Jsou to jen bludy? On ani neví co se děje, takže opravdu o tom nechce s nikým mluvit.

Jak se vyvíjí její vztah s Alaricem?
Elenin vztah s Alaricem se rozhodně mění. Je její učitel/strýc/táta/otazník/přítel/expřítel její mrtvé tety? Je to prostě velmi složité. Oba to vědí a je to na houby. Žili jsme spolu, ale moc toho o sobě nevíme a ještě k tomu se potkáváme ve škole. Je to velmi nepříjemná situace, ale naštěstí je zábavné pracovat s Mattem Davisem. Je blázen, ale vždy je s ním legrace.

Elena, Bonnie a Caroline se opět sblížily a dělají opět dívčí věci. Jak se hraje venku?
Když máme společné dívčí scény, je to vždy tak zábavné. Je to opravdu jako dívčí chvíle. Každý rok na Den práce si užíváme dívčí víkend. Žádní chlapi nejsou povoleni. Vždy se snažíme vybrat jiné místo, kde to podniknem. Obvykle si uděláme výlet, kde pak budeme trčet v autě a povídat si celé hodiny. Je to opravdu hodně zábavné. Myslím. že dívčí chvíle jsou opravdu velmi důležité.

Je to teď divné mezi Elenou a Bonnie, když chodí s jejím mladším bráchou?
Nevím. Bylo to divné jen prvních 12 sekund, kdy jí to poprvé říkala. To by pak znamenalo, že by to bylo divné, i když Elena chodila s Mattem a on pak chodil s Caroline.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich