Nina Dobrev promluvila o nové postavě

Někdo daleko „horší a špatnější než Klaus“ se objeví ve 3.sérii TVD. Tento malý spoiler prozradila Nina při jednom z nedávných rozhovorů pro MTV. Nina řekla pro fanoušky, že se objeví nováček v TVD.

Vzpomínáte si ještě, kdy byl Damon tím velkým zlým upírem? Pak přišla Katherine a trumfla ho. Dále se objevil Klaus a Katherine začala být proti němu jako malá myš. Teď je tu ale někdo, kdo bude zřejmě větší a daleko horší než Klaus.

Herečka ještě dodala, že se jedná o novou postavu, takže bude chvíli trvat než se fanoušci dozví, kdo to bude. Zajímalo by nás, kdo může být ještě daleko horší než Původní upíři? Rozhodně, ale bylo prohlášeno, že nově příchozí je „on“, takže můžeme vyloučit matku Původních. Co myslíte? Napadá vás ještě někdo horší třeba i na základě TVD knih?6 reakce na Nina Dobrev promluvila o nové postavě

 1. Amitiel napsal:

  Já právě čtu 6.knihu – Soumrak a tam je postava Šiniči a ten by mohl být možná ještě horší než Původní, ale težko říct jestli se tvůrci inspirovali opět trochu knihami.

 2. Nelča napsal:

  Já už čtu 7. díl Zajetí a ten Šiniči a jeho sestra Misao jsou vážně hodně zlí. Celkově ti liškodlaci jsou divní. No musíme chvíli počkat než se to dozvíme. Možná by bylo dobre kdyby se po dlouhe době inspirovali knihami.

 3. Lenuš napsal:

  Já si osobně myslím, že to bude někdo, před kým Klaus a jeho sestra v 20. letech utíkali….ten „lovec“, který byl už zmíněný v epizodě 03×04.

 4. Mak napsal:

  Možná původní čaroděj nebo úplně nový druh příšery . Ale asi bych taky typnul z knih Šiničiho .

 5. Ness napsal:

  Já mám pocit, že by to mohl být onen lovec, kterého se balí původní ve 20. letech, nebo snad ještě původní čarodějka. Podle knih mám ale rovněž pocit, že by to mohli být i liščí démoni, Šiniči a Misao…

 6. Aduš napsal:

  Šiniči by to klidně být mohli…, možná souvislost s posednutí Malachem, jak je v knize… ale to by šlo myslím těžce zfilmovat, uvidíme :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich