Candice Accola v rozhovoru pro Seventeen

Seventeen.com vyzpovídal 28. září naši milou blonďatou představitelku „Vampire Barbie“, Candice Accolu. Candice mluvila o tom, jaké je natáčení v Atlantě, o ostatních hercích a vztazích, které mezi sebou mají, a také porovnává sebe s  Caroline.

Při čtení se dozvíte podle mého názoru zajímavé a místy i velmi úsměvné informace, takže do toho ;)

 Většina televizních show se natáčí v L.A., v New Yorku, nebo v Kanadě, ale The Vampire Diaries se natáčí v Atlantě, což je trochu odlišné. Jaké to je, být daleko od domova?

Já mám štěstí, mám tam rodinu. Moje úžasná teta a strýc mě klidně nechají vtrhnout k nim domů na pohovku, vlastně ne na pohovku…mám tam pokoj! Byla to tak nějak šťastná náhoda pro herce, všichni jsme se hodně sblížili, protože jsme nikoho v Atlantě neznali. Všichni kluci z TVD jsou skoro jako bratři a my holky jsme nerozlučné kamarádky.

Co herci dělají, když jdou  společně někam ven?

Jdeme do domu mé tety a strýce. Blbneme, děláme holčičí věci, vaříme si večeře nebo grilujeme. Kluci jsou při grilování naprosto užasní.

Oni pro vás vaří? Žárlíme!

Já vím, a ještě bez triček, je to tam opravdu drsný…je to příšerný!

Jaké je hrát Caroline?

Hodně zábavné! Její starostí jsou kluci…kluci a upoutávání pozornosti. (smích)

Čím jste si s ní nejvíce podobná?

Ona je drzá, ráda říká věci proto, aby šokovala, pokud mluví o klucích nebo o něčem takovém. Kdykoli může utrousit nějakou vtipnou hlášku, jde do toho a tohle je taky moje slabost: Říkám věci, které bych možná říkat neměla.

V čem je odlišný nebo stejný styl oblékání Caroline a ten Váš? 

Ona je spíše všední než módní. Carolinin styl je více maloměstský. Nosí hodně rozkošných běžných kousků s veselými vzory. Obléká se velmi barevně a nosí výrazné barvy, což já vlastně dělám taky. Ale zatímco já bych si vzala neobvyklé, červené vintage minišaty, ona by si vzala krátké bavlněné šaty ve stylu noční košilky a balerínky, ale já bych vždycky vsadila na podpatky.

Jste  napnutá pokaždé, když dostanete scénář?

My se vlastně vždycky dostaneme do potíží, ale za to viníme Ninu, jednou totiž vzala scénář z maskérny, protože jsme umírali zvědavostí, co se bude dít dál. Ale pak byla přistižena, takže teď mají scénáře pod zámkem a neřeknou nám žádné informace!

Čím se The Vampire Diaries liší od ostatních upírských věcí v současnosti?

V The Vampire Diaries  vás nepopichují, obzvláště ve vztazích. Nikdy nesedíte a neříkáte si  “Proboha, kéž by už se přes to dostali polibkem!“ Oni skočí po hlavě přímo do akce!

Pojďme si dát nějaké superlativy mezi herci. Kdo je nejzábavnější?

Zachary Roerig, který hraje Matta, on je prostě osobnost.

Kdo je nejchytřejší?

Musím říct, že Ian, protože je nejstarší.

A kdo je nejvíce seriózní?

Paul.

A který kluk je nejvíc sexy?

Všichni jsou prostě krásní. Pojmenujme to třeba jako spodní prádlo se dny v týdnu – a jeden je na pondělí, druhý na úterý,  třetí na středu, čtvrtý na čtvrtek a pátý na pátek. Každý kluk je takový. Na každý den v týdnu je jeden…není potřeba aby vyhrál jen jeden!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich