Jen krůček ke smrti – herci z TVD

Znovu oživlí mrtví jsou v Mystic Falls na denním pořádku. Ale možná budete překvapeni, že většina herců z The Vampire Diaries prožila svoje vlastní setkání se smrtí. U příležitosti blížícího se Haloweenu se podělili s TV Guide o své příběhy. Čtěte v pokračování:

 

Joseph Morgan

Byl jsem v Buenos Aires, jel jsem autem se stínovanými skly a skončil jsem s nabitou zbraní u obličeje. Úplně jsem ztuhl.

Paul Wesley

Když mi bylo 17, měli jsem autonehodu. Převrátili jsem se s autem 12krát a dopadli na střechu do příkopu. Pás jsem si zapnul jen 5 minut předtím než se to stalo.

Steven R McQueen

Letěli jsme s rodinou do Ruska. Když jsme vystoupili z letadla, čekali tam důstojníci se samopaly namířenými přímo na nás. Bylo to děsivé.

Kat Graham

Když mi bylo 12 a byla jsem v Cannes u moře, plavala jsem, ale najednou, daleko od břehu, jsem se začala topit. Někdo mě naštěstí vytáhl.

Ian Somerhalder

Jednou, když jsem letěl z letiště v Miami, letadlo mělo nějaký problém s elektrikou a ten způsobil, že se letadlo s námi začalo řítit tisíce metrů dolů. Jak jsme padali vzduchem, spatřil jsem přibližující se hladinu oceánu. Zpanikařil jsem.

Nina Dobrev

Měla jsem náhlou alergickou reakci na něco, o čem jsem ani nevěděla, že jsem na to alergická. Málem jsem zemřela. Musela jsem být hospitalizována. Bylo to hrozivé.

Candice Accola

Letěla jsem do Španělska letadlem, kterému někdo vyhrožoval bombovými útoky. Museli jsme se otočit a přistát v New Yorku. Byli jsme drženi 24 hodin, dokud se nezjistilo, že výhrůžku rtěnkou na zrcadlo na toaletách napsala roztrpčená, ale krásná letuška.

 

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich