Mikael – upír, který loví upíry

V minulé epizodě TVD jsme měli možnost vidět Katherine a Jeremyho, jak se vloupali do staré hrobky, aby oživili dávného a nebezpečného lovce upírů Mikaela. Tohoto lovce ztvární herec Sebastian Roche, kterého můžete znát např. ze seriálu Supernatural. On je jako šéf upíří policie, který překazil už jednou večírek Klausovi a Stefanovi v roce 1920. Tvůrci TVD nám dlouze zatajovali více informací o této nové postavě stejně jako o postavě Rebeky.

Klade se strašně moc  otázek o něm. Bude také jedním z Původních upírů? To se ještě uvidí, protože určitě jsme si všichni všimli, že nebyl propíchnut dýkou s popelem z bílého dubu, ale byl přivázán řetězy, aby se nemohl pohnout. Někdo ho nechal cíleně vyhladovět zavřeného v hrobce. Kdo mu to ale udělal? Pokud je stále ten někdo ještě na živu, tak ho trest určitě nemine.

Mikael by mohl být otcem Původních – otcem Rebeky a Elijaha. Víme, že jejich otec byl celkem temperamentní, protože zabil vlkodlaka, který zplodil Klause. Ale je jeho výbušná povaha dost nebezpečná, aby začal lovit dokonce i své děti? Pamatujete, že Klaus není jediný, kdo se mu vyhýbá, Rebekah se ho totiž bojí také.

Myslím, že více se určitě dozvíme z některých flashbacků, které nás budou čekat i s matkou Původních.

 Jedna reakce na Mikael – upír, který loví upíry

  1. Fanny napsal:

    Zrovna se dívám na mentalisu a hádejte kdo tam hraje? :D Sebastian Roche! :D Nějakýho ruskýho mafiána :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich