Vydání 8.dílu Upířích deníku v ČR

Pro zájemce knih Upířích deníků od autorky J.L.Smith máme dobrou zprávu. Vydání osmého dílu Osvobození se velmi rychle blíží. Kniha by se měla objevit na pultech českých knihkupectví již v pondělí 14.listopadu. O vydání se opět postaralo nakladatelství Fragment. Chystáte si pořídit tento kousek do své sbírky? Nebo udělat jím na Vánoce někomu radost? Objednávky v mnohých e-shopech můžete udělat už nyní. Běžná cena se pohybuje okolo 199 Kč. V internetovém knihkupectví November.cz je tato kniha nyní nabízena se slevou za cenu 157 Kč.

Jaké temné dobrodružství nás čeká v této knize?
Elena společně s Damonem, Meredith a Bonnie vešla do Temné dimenze osvobodit Stefana, který tam pomalu umírá. Damon cítí vinu za zločin, který proti bratrovi spáchal, a je ochoten nasadit pro Stefana život. V Temné dimenzi události spějí k dramatickému vyvrcholení. Elena s přáteli míří přímo k vězení, a jako vždy to je závod o život. Dramaticky osvobozují Stefana z cely. Teprve při akutním nebezpečí smrti, hrozící jejím přátelům, se Eleně podaří znovu vyvolat Křídla ochrany. A pak již prchají bránou mezi dimenzemi z vězení do pozemského světa, domů do Fell’s Church.

Máte rádi knižní podobu Upířích deníků? Zkusili jste číst Stefanovy deníky?4 reakce na Vydání 8.dílu Upířích deníku v ČR

  1. Simona napsal:

    ahoj,neudělala by jsi mi desing se stmíváním?:) odpověz když tak na e-mail(je nahoře). jinak to tu máš hezký;)

  2. noelle napsal:

    prosím vás neví někdo co je ta elena a katherine tak moc podobné co spolu jsou rodina ????? já fakt už nevím dívala jsem se na stare díly a nechápu to prosím kdo ví naište mi….

  3. Emily napsal:

    Katherine je Elenina vzdálená příbuzná. Když byla Katherine mladá otěhotněla. Když porodila dítě, její otec ho odvezl a Katherine poslali pryč ze země za ostudu kterou způsobila rodině. Tam potkala Klause, který s ní chtěl provést rituál ale utekla mu a na útěku se stala upírem. Klaus jako pomstu za útěk zabil její rodinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde