Cast info

Jak jsme již psali, v Mystic Falls se objeví nová postava - Jamie. Do role byl obsazen herec  Robert Richard. Můžete ho znát ze seriálu Veronica Mars nebo také z hororu House of Wax (Dům voskových fugurín), kde si zahrál po boku Paris Hilton.

V poslední letošní epizodě jsme viděli Bonnie se zlomeným srdcem. Nebojte, nebude to na dlouho. V druhé půlce seriálu bude mít Bonnie nový objev a tím se stane již zmiňovaný Jamie. Bude to nový kluk ve městě a Bonnie z něj nespustí oči. Aby to ale nebylo jen tak jednoduché, on bude mít nějaké překvapivé spojení s její matkou Abby (Persia White). Nebojte, slyšeli jsme, že se nebude jednat o milostné spojení.

Doufáme, že se z Jamieho nakonec nevyklube čaroděj, ale vzhledem k historii Mystic Falls známe, že s každým novým člověkem přicházejí i problémy. Máme se na co těšit. Konečně bychom se měli dozvědět trochu více o minulosti Bonnie a dozvíme se o jejích rodinných problémech.

Určitě ještě bude zajímavá situace, co na nového příchozího bude říkat Jeremy. Vzhledem k jeho nedávnému chování nemá moc právo hrát si na žárlivého expřítele.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde