Paul & Torrey’s Corner

Paul Wesley a Torrey DeVitto, dvě stoupající hvězdy v Hollywoodu, jsou nejnovějšími dobrovolníky na Global Roots!

Paul nám řekl, že hledal něco, co by stálo za to podpořit, ale chtěl, aby byl proces „co nejvíce organický jak je to jen  možné.“ Setkali se s naším zakladatelem, když byli na dovolené v Itálii!
Torrey je nadšená, že ona a Paul mohou spolupracovat na pomoci nejchudším dětem světa. Ona ihned začala, je velice aktivní. Torrey nyní cestuje po celé zemi a mluví o Global Roots a jeho  metodách, a jak Torrey a Paul pojedou do Keni v červenci roku 2012, a tím se účastní výletu Global Roots, pokud jejich cesty rozvrh natáčení dovolí!

Paul a Torrey letos na jaře budou pořádat v LOS Angeles večeři v rámci této akce. Při darování pouhých 10 dolarů jeden šťastný fanoušek bude moci sedět vedle Paula a Torrey během zvláštní večeři letos na jaře v Los Angeles. Pokud vyhrajete, a bude to remíza, všechny vaše náklady budou hrazeny Paulem a Torrey, včetně letu a ubytování. Pokud jste mladší 18 let, i vaši rodiče budou vítáni, ale budou si muset zaplatit za jejich vlastní náklady. Ten nejštědřejší: nejvyšší dar automaticky vyhraje sedadlo vedle Paula a Torrey.
Šťastný výherce: každých 10 dolarů vám dává šanci vyhrát druhé místo vedle Paula a Torrey

Zeptali jsme se Paula a napsali  prohlášení o tom, proč se rozhodl pracovat s Global Roots.

Zde je Paulova odpověď:

Každý den si musím připomenout, že jsem se narodil do zdánlivě příznivých okolností, které mi umožnily žít šťastný, zdravý a bohatý život. Ale byl bych zcela a naprosto ignorantní, kdybych nebral na vědomí, jak jsem šťastný. A jak moc odlišné to mohlo být. Každý den je každé druhé, nevinné dítě narozené v dané okolnosti, které mu  neposkytují stejné příležitosti jako mnohým z nás, nemají takové štěstí. Pro ty děti je život o hladu a chudobě, není to  nic jiného než pravidlem. Je naší povinností si to vždy pamatovat. A co je nejdůležitější, udělat vše, co snad může pomoci těm, kteří jsou v nouzi. Hledal jsem příležitost, jak bych se mohl charitativně zaměřit a vložit do toho nějáké úsilí a náhodně jsem narazil na “ Global Roots „. Jsem velmi hrdý na to, že jsem součástí tohoto programu a upřímně doufám, že se připojí více lidí.

Torrey také rychle nabídla promyšlený komentář.

„Máme toho tolik, že to bereme jako samozřejmost v životě. My se tak zajímáme o drobné věci, které nás zaslepují, takže nemůžeme vidět, co se děje kolem nás. Nevíme o všem utrpení, které se děje ve světě. K dispozici jsou miliony dětí, které nemají nic, které nemají každý den co jíst. Práce s Global Roots mi umožňuje něco s tím udělat a umožňuje mi podat pomocnou ruku, pomoci, být součástí ukončení této skutečnosti pro co největší počet dětí, jak jen to bude možné. Být součástí něčeho tak čistého, je opravdu čest. “

Náš zakladatel Rick Montgomery řekl toto o Pavlovi a Torrey po prvním setkání s nimi v Gubbio, Itálie.

„Paul a Torrey jsou úžasní. Většině mladých hvězd, jde jen o rozvoj své kariéry. Hned jsem věděl, že Paul a Torrey jsou jiní. Ani mě nepřekvapuje, že se vůbec našli v Hollywoodu a že zpráva o Global Roots rezonuje s nimi. Je to ten druh vysoce výkonných, velmi temperamentních mladých lidi, kteří chtějí rozšířit zprávy o  Global Roots „.

Aktuální informace o Paulovi a Torrey: Torrey právě dokončila natáčení filmu, takže jsme nadšení, že má čas mluvit na několika vysokých školách v rodném městě zakladatele příští měsíc. Paul doufá, že se objeví, ale jeho Vampire Diaries natáčecí plán je šílený!
Více informací naleznete zdeNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich