Seventeen

Jaká modní pravidla máte ve svém životě?

Komfort, komfort, komfort .Když se cítím pohodlně, je to výhoda.Vždy, když jsem tohle pravidlo vypustila, tak jsem za to zaplatila.

Jaký druh společenských šatů na speciální večer je váš nejoblíbenější?

Vlastně ráda nosím výrazné barvy. Nechápejte mě špatně, mám ráda i koktejlky. Ale v devíti z deseti  případů,prostě zářím!

Hvězdné páry

 

 

Jak byste vylíčíla svůj styl oblékání?

Nazývám to móda devadesátých let: vysoký pas, světlé jeany a leopardí vzory. Mám stále tu samou ledvinku od čtyř let. Lidé budou říkat „To je blbé! Co to děláš?“ Ale já si myslím, že je to skvělé.

Co vás ovlivňuje?

Když vyrůstáte  s otcem, který je z osmé generace Liberijců a vaše matka je Rusko-Polsko-židovského původu – jste prostě jiní. Vyrůstala jsem v takovém prostředí, ve kterém jsem mohla být vždy na 100 procent sama sebou a myslím si,že to velmi ovlivnilo můj styl oblékání.

Co je vaší modní filosofií?

Chci, aby si o mě ostatní mysleli, že jsem člověk, který si dělá co chce a ostatní to respektují. Třeba se o mě dozví dívka, která se bojí být sama sebou a možná si řekne: „Oh,Kat si vzala takový bláznivý obleček. Nestará se o to,co si lidé myslí, tak proč bych měla já?!“

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich