Všechno nejlepší Iane!

Dnes náš talentovaný Ian Somerhalder, který si zahrál v seriále The Vampire Diaries, Ztraceni, a zakladatel nadace ISF slaví své 33.narozeniny. Přejeme mu všechno nejlepší a ať jeho hvězda září ještě víc než do téhle chvíle.

Pár informací o tomto skvělém muži:
Celé jméno: Ian Joseph Somerhalder
Povolání: model, herec, producent
Datum narození: 8.prosince 1978
Místo narození: Covington, Lousiana
Znamení zvěrokruhu: Střelec
Výška: 177 cm
Váha: 71 kg
Velikost bot: 42

Ianův otec Robert, stavební podnikatel, je anglicko-francouzského původu. Matka Edna, maskérka, má předky z Irska. Své jméno získal díky svému adoptivnímu praděčekovi. Jeho biologický pradědeček byl bohatý anglický statkář, který přivedl do jiného stavu jednu ze svých milenek a pak zaplatil přistěhovaleckému pracovníkovi za to, když si tuto ženu vezme a dítě pojmenuje Somerhalder. Ian se věnuje modelingu už od svých 10 let, kdy si ho vyhlídli lidé z prestižních modelingových agentur. Procestoval mnoho zemí a předváděl modely značek – Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace, Guess.
Ianovi rodiče se rozvedli, když mu bylo 13 let, poté už vyrůstal jen s matkou.
K filmu se dostal jako náhodný objev. Jeho první velká role byla ve filmu Pravidla vášně od režiséra Rogera Avaryho. Poté se dostal k seriálovým rolím – Smallville, Lost, Kriminálka Las Vegas a další. V současné době se prolavil svou trvalou rolí Damona ve Vampire Diaries.2 reakce na Všechno nejlepší Iane!

  1. DamoniS napsal:

    Všechno nejlepší!:DD…

  2. Anny26 napsal:

    Všechno nej!!!! :) je nejlepší!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde