Torrey DeVitto a její TVD postava

Na nejnovějším uvolněném snímku z 10.epizody The New Deal je možno s Alaricem zahlédnout Torrey DeVitto, která si zahrála hostující hvězdu. Zde je Pár podrobností o její roli:

DeVitto hraje Dr.Fell, která bude uchvácená Alaricem, který se dokázal zotavit překvapivě rychle po zranění, vypadajícím jako smrtelné. Přeletěla mezi nimi jiskra. Můžeme očekávat polibek? Dost možná.

Lidem ze serveru Wetpaint se taky podařilo zastihnout Torrey a měli možnost se jí zeptat na pár věcí ohledně natáčení.

Už jste natáčela 4 epizody, je Mary stále naživu a v Mystic Falls?  
Torrey DeVitto: Ano. Zatím jsem stále nedostala oficiální datum ukončení mého natáčení. To vypadá, že by se z hostující role mohla stát stálá postava ne? Když se připojíte k tomuhle seriálu, tak víte, že jednou zemřete.

Jaká je vaše postava?
Torrey DeVitto: Je to lékařka, která se seznámí s Alaricem  a bude překvapená, jak dokázal přežít takovou nehodu. Z lékařského hlediska jím je fascinována. Skrz to mezi nimi začne vznikat spojení a později  vztah. Její zájem o něj má více podob.

 Jedna reakce na Torrey DeVitto a její TVD postava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain