Vánoční dárek pro vás

Vánoce se blíží neuvěřitelnou rychlostí a my pro vás máme menší dárek. Určitě se ptáte, co by to tak asi mohlo být? Nebudu vás dlouho napínat. Je to jednostranný kalendář na rok 2012 s The Vampire Diaries ve formátu A3. Soubor kalendáře můžete stahovat zde. Co dělat dále se souborem?

Vše je nastaveno a připraveno už jen pro tisk. Doporučuji nahrát soubor na flash disk a zajít s tím do nějaké tiskárny, tiskařského centra, popř. kdekoliv, kde dělají kvalitní výtisky na laserové tiskárně. Dejte jim soubor a řekněte, že byste si rádi nechali vytisknout barevnou stranu o formátu A3 nejlépe asi na křídový papír nebo jakýkoliv jiný, který se vám zalíbí z jejich výběru. Výtisk by vám měli udělat na počkání. Kolik to bude stát? To záleží na jednotlivých tiskárnách. Průměrná cena takové stránky je zhruba 20 – 30 Kč. Víc by vás to stát nemělo. Pokud se vyskytnou bílé okraje, tak si je nechte oříznout přímo v tiskárně. Budu ráda, když si necháte zhotovit náš kalendář. Může to být hezkým dárkem i pro vaše blízké.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výtisku, tak vám ráda odpovím. Prosím jen nekopírujte tento kalendář a nevydávejte ho za svůj.

Chystáte se vytisknout si tento kalendář?

View Results

Loading ... Loading ...

Ukázka:10 reakce na Vánoční dárek pro vás

 1. Ivetka napsal:

  jůůů v jakém programu se to dá udělat taky bych zkusila si nějaký vyrobit, ale na každý měsíc s jiným obrázkem :) )))

 2. Ivetka napsal:

  Díky :)

 3. Flowerska napsal:

  Jéé ten je nádherný!! Já si ho teda určitě vytisknu :)

 4. kollart napsal:

  Bych si ho vytiskla mít tak barvy :D

 5. DamoniS napsal:

  U nás to dělají v papírnictví, hned zítra si tam zajedu .. :) .. Děkuji moc, je vážně pěkný ;)

 6. hou5ka napsal:

  Je velice pěkný, ale možná by bylo dobré, udělat nějaký kalendář i s místem na zapisovaná, tady se toho moc jednotlivému dnu nezapíše :)

  • Amitiel napsal:

   No to jo, ale výtisk pak vyjde draho. Myslím, že by se nenašlo moc lidí, kteří by dali za kalendář 500 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain