Ian Somerhalder v hudebním klipu “Blind Love”

Ian Somerhalder si zahrál v klipu pro ruského  zpěváka Dima Bilan. Konečně je zveřejněný oficiální videoklip.13 reakce na Ian Somerhalder v hudebním klipu “Blind Love”

 1. VeroniqueGi napsal:

  Ian je tam fakt sexy ;) i když song nic moc :)

 2. Lucka napsal:

  Souhlasím :-D

 3. DamoniS napsal:

  On je sexy všude děvčata..:D♥

 4. Kajushka napsal:

  Holky on tam je fakt k sezráni. Jo a nevíte kde bych ten song mohla stahnout? Nemužu ho nikde najít.

 5. DamoniS napsal:

  najeď si na mp3tube.cz … tam zadej adresu se písničky z youtube… a máš to ;)

 6. Kajushka napsal:

  Děkuji moc. Už to mám. :D

 7. Tenklíí napsal:

  Nejúžasnější :D

 8. Kirsty napsal:

  Ahojda, zdravím všechny fans TVD. Moje nejoblíbenější postava je Damon, takže jsem se přirozeně začala zajímat i o herce, který ho ztvárňuje a musím se přiznat, že jsem zklamána. Nevím, jaký zde máte názor na Iana vy, ale po pár shlédnutých rozhovorech se nemůžu zbavit dojmu, že je to jen další namyšlený herec, který si myslí, že je středem vesmíru. Samozřejmě, patří mezi nejlepší současné herce a Damona hraje naprosto dokonale, je sympatický, sexy a má v sobě jiskru, jenže to by nemělo být vše. V jednom rozhovoru odpovídá na otázku, co se bude dít v 3. sérii. Ian mluví o upírech, čarodějkách, měsíčním kameni a o dalších BLBOSTECH! To mě dost naštvalo, vzhledem k tomu jak se pokaždé nemůžu dočkat dalšího dílu a dá se říct, že TVD je součástí mého života (a neříkejte, že vašeho ne, jinak byste tu nebyli) a herec, který v něm hraje moji nejoblíbenější postavu se tomuto seriálu v podstatě vysmívá?! Co si o tom mám myslet, že to dělá jen pro peníze a slávu? Že ho to snad ani nebaví? Jistě, když to vezmete z reálného hlediska, jsou to blbosti, ale když toto budeme zpochybňovat, má vůbec cenu koukat na tento seriál? :D V dalším rozhovoru kroutí hlavou nad tím, jak se všichni snaží zachránit Elenu… Chápu, že nemusí souhlasit se vším, co se mu objeví ve scénáři, ale vysmívat se práci, která ho momentálně živí? Nemůžu si pomoci, ale tak nějak to změnilo i můj pohled na Damona, což mě teda neskutečně mrzí. Vím, že mu to na popularitě neubere, protože má zástupy fanatických slečen napříč zeměkoulí, které na něho nedají dopustit, ale mě vážně zklamalo, jak se v těch rozhovorech chová, jako kdyby byl ten pan Neodolatelný, který může mít každou,…

  BTW, nechápu, jak se do TOHOTO mohl nechat uvrtat … samozřejmě, že je tam sexy, protože on prostě takový je, ať je kdekoliv, i třeba v tomto příšerném klipu, kde může házet každých 5 vteřin ty své neodolatelné pohledy, které nás dostávají do kolen…. jen jsem myslela, že má alespoň ještě trochu sebeúcty…

  • Amitiel napsal:

   Ahoj, většina herců je jistým způsobem namyšlená. Někteří víc a někteří míň. Iana to postihlo možná i proto, že už od svých dětských let dělal modela pro světově známé značky. Ale jeho chování mi nepřijde zas až tak hrozné. Líbí se mi, že využívá svých zbraní na podporu dobrých věcí viz. jeho nadace a to ho dělá lepší člověkem. Nepřijde mi, že by se seriálu vyloženě vysmíval. Je to jeho práce. A někdy, když člověk dělá rozhovory, tak není připravený na otázky, které ho čekají, takže pak odpovědi mohou vyznít někdy blbě. Nikdo není dokonalý a musí to být velký tlak ze všech stran. Přijde mi, že rád hraje Damona, protože se u toho celkem baví. Kdyby se tomu vyloženě vysmíval, tak by nedokázal, tak dobře zahrát ty důležité scény. Šlo by to na něm prostě poznat, i když by se to snažil jakkoliv zakrýt svým hereckým výrazem.
   O proti Ianovi mi příjde protivný Paul Wesley. Ten si nevidí ani na špičku nosu. Rozhovory s ním jsou málo, ale když už jsou, tak jsem vždy z jeho slov zklamaná.
   Každý si ale musí udělat obrázek sám. Mám ráda Ninu, ta mi přijde opravdu profesionální. Snaží se uchránit svůj soukromý život a nikde ze sebe nedělá kdo ví co.

 9. visa2 napsal:

  Ja týmto seriálom žijem už od prvej sérii a zatiaľ som nikdy nemala pocit, že by sa Ian vysmieval svojej práci respektíve tomuto seriálu, ktorý ho vlastne živí. Rozhovory, na ktoré myslíš som určite videla, no keďže tých rozhovorov je dosť, nepamätám si, kde konkrétne to hovoril. No ako som spomenula na začiatku, ešte som ten pocit z neho nemala.
  A k tomuto videoklipu…áno..aj ja si myslím, že je strašný a pozerateľné pre mňa sú len niektoré časti (hlavne tie bez tej blondíny), ale možno si o tom nepočula, no Ian to robil pre svoju nadáciu ISF a peniaze, ktoré za to dostal venoval práve jej. Mám taký pocit, že on by pre svoju nadáciu spravil čokoľvek a nakrútiť tento videoklip bolo minimum.

 10. Mickey napsal:

  Myslím,že jak Ian,Nina a dokoce i Candice jsou herci naprosto správní.Namyšlení opravdu podle mě nejsou.Snaží se žít normální život bez toho ,aby ho někde ukazovaly novinářům.Ano Paul mi příjde namyšlený a někdy trochu arogantní. Ale jinak myslím,že ostatní herci v TVD svou práci zbožňují.Užijí si při ní spousti zábavy.A také myslím,že bych tu mohla vyjmenovat spoustu herců TVD,které sláva něják nezpyšňuje :-)

 11. Veronique napsal:

  Kirsty: chápu, že ti může připadat, že je Ian namyšlený, to se každopádně může lehce stát každému herci, pokud má takové zástupy fanynek, jako on. Já osobně si myslím, že na to nijak pyšný není, bere to spíše s rezervou. Neváhá toho však využít k něčemu většímu, nesobeckému. Věřím, že člověk, který něco dělá jen pro peníze a slávu, by se takto určitě nechoval. A ten pocit, že se „vysmívá“ své práci podle mého pramení pouze z toho, že pro nás je tenhle seriál nevšedním zážitkem, něčím navíc, zatímco pro něj je to denní chléb, tudíž na to musí pohlížet se zdravým nadhledem, jinak by se z toho zbláznil – nemůže to přece prožívat tak jako my, protože nikdo nemůže nechat svoji práci proniknout celý jeho život. Užívá si to, ale prostě jiným způsobem. A tohle celé nepíšu proto, že bych ti chtěla za každou cenu oponovat, ale proto, že jsem tyhle pocity, které popisuješ, také zažívala. Měla jsem úplně stejný názor a měla jsem tak trochu v sobě rozpor, jestli má nějaký smysl prožívat osudy seriálových postav, když ti herci to vlastně berou jen jako nějakou práci. Musíme se je asi prostě snažit pochopit, třeba si jen představte, jaké by to bylo, kdybchom byli na jejich místě ;)

 12. Mikeš napsal:

  Kirsty: Já taky chápu tvůj postoj, ale přidávám se k Veronique :-) Ian ty rozhovory poskytuje „nárazově“ – jednu dobu se s nimi roztrhl pytel… a ony byly opravdu všechny na jedno brdo. Bohužel otázky, které mu novináři kladli, byly pořád stejné, takže on také stále stejně odpovídal… a přitom se snažil prozradit toho z děje TVD co nejméně dopředu. Četla jsem od něj ledacos, ale neměla jsem dojem, že by se TVD vysmíval nebo si na něco hrál. Ne, jako skromný, uťápnutý chlapec, který se dostal do velkého světa a je za to neskonale vděčný, skutečně nepůsobí, ale to je jednak dané jeho extrovertní povahou a jednak je v tom opravdu od svých deseti let, to muselo zanechat následky. Je prostě bezprostřední… a na někoho to může působit až příliš suverénním dojmem. Mně taky dřív vadilo, že kdykoliv byli někde s Ninou a Paulem, tak se ti dva skoro nedostali ke slovu, protože veškerou pozornost na sebe strhl Ian, ale pak jsme pochopila, že to nedělá proto, aby na sebe upozornil, ale protože si prostě nemůže pomoct :-) Je to v něm, je takový…. vždyť sám přiznává, že Damon má hodně z něj a přiznejme si, Damon není zrovna ideální chlap :-)
  Ať je Ian jaký chce, já ho mám ráda – i když si myslím, že Nina musí mít svatozář, že s touhle neustále rozsvícenou prskavkou dokáže vydržet….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain