10 věcí o epizodě 3×10 The New Deal

Do návratu TVD už zbývá pouhý týden! Pokud už se nemůžete dočkat, tak si tady můžete přečíst 10 spoilerů, na které se můžeme těšit. K Site TV měli možnost vidět sestřih epizody a rozhodli se s námi podělit o informace, které tak získali.

 1. Bonnie! První osoba, kterou uvidíme bude Bonnie. Je příjemné vidět ji znovu, když většinu série nebyla moc přítomná. Bonnie se vrátí zpět na své místo jako jedna z nejbližších přítelkyň Eleny. Bohužel bude jen v prvních pár minutách. Nevadí, je to ale dobrý začátek.
 2. Běhání. V téhle epizodě si zajde Elena zaběhat. Se všemi nebezpečími, které v Mystic Fall číhají, proč by si nešla zaběhat sama?
 3. Vlasy. Už jsme si všichni zvykli na Damonovi delší vlasy. Nyní ho ale trochu ostříhali. Damon už se nepodobá Joyce DeWitt.
 4. Jeremy a Tyler. Konečně se opět randí v lese, flirtování začíná nanovo, alespoň v jedné nebo dvou scénách.
  Z Jeremyho mám nyní smíšené pocity. Když má samostříl, tak je docela cool. Když je v okolí rodiny, tak je trochu trhlý a to celkem leze na nervy. Někde zhruba v prostřed epizody se bude chovat jako pitomec. Myslím, že byl zábavnější, když ho pronásledovaly jeho mrtvé ex-přítelkyně.
 5. Když už jsme u Tylera… Ostatní, zejména Elena, ho postaví do nepříjemné situace, kvůli jeho oddanosti ke Klausovi.
 6. Damon je vždy skvělý, když je naštvaný. Nemusím to vysvětlovat, že? Damon si bude stěžovat, když dělá něco nepříjemného, zejména pomáhání ostatním. Tato postavfa opravdu se snaží vykoupit za své prohřešky a líbí se mi to. Když série začala, byl to právě Stefan, který byl postaven do role soucitného člověka. Nyní, ať se mu to líbí nebo ne, se Stará o Elenu Damon a zdá se, že se snaží ze sebe dostat co nejvíc.
 7. Milovníci TVD vztahů budou šťastní. Kteří? CW řekli, že to nemůžeme prozradit, ale mohu říct, že nejméně 3 skupiny fanoušků budou nadšené, protože uvidí své oblíbené postavy spolu. Výběr jmen, které Klaus uvádí jako Eleniny blízké, je obzvláště zajímavý. Někteří fanoušci možná budou chtít mít  po ruce software na snímání obrazovky.
 8. Nové postavy. Klaus má své hybridy, kteří za něj dělají špinavou práci a jedna z postav je v jistém smyslu protivná. Dr. Fell je jedna z těch, které doufám, že uvidíme víc. Hraje jí Torrey DeVitto.
 9. Srdcervoucí rozhodnutí. Minimálně jedna z postav bude muset učinit rozhodnutí, které ovlivní i někoho dalšího. Bude to snad pro jejich vlastní dobro.
 10. „Nikdo se z města nedostane živý.“ S mým štěstím je pravděpodobně tohle v jednom z náhledů k epizodě, ale v případě, že tomu tak není, tak raději neprozradím komu patří tato věta…. Je to ošemetná situace postav, které vidím právě teď. Podívejte se na všechny Eleniny příbuzné, kteří již zemřeli.


Jedna reakce na 10 věcí o epizodě 3×10 The New Deal

 1. DamoniS napsal:

  Mám strach z Damonova nového učesu… tak snad to bude aspoň trošku vypadat.. :D Milovníci TVD vztahů?… Doufám že vztah Delena.. :D .. jak já se jenom těšííííím … :) :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde