Spoiler – The New Deal

Elena a Stefan nesedí na stromě a nelíbají se:
Elena je velmi, velmi naštvaná na Stefana po té události z minulé epizody. Když se Bonnie zeptá Eleny na její nepředvídatelného přítele, Elena rezolutně prohlásí, že Stefan „nás zradil“. Uvidíme společné scény těchto dvou v epizodě, ale bude to mít výsledek, v jaký fanoušci Steleny doufají? Elena také udělá pár obrovských a nečekaných kroků v této epizodě, a to aniž by se poradila se svými spojenci.
Damon má smutnou tvář:
On možná není ten nejlepší, ale jak všichni víme, Damon skutečně má rád svého bratra. Elena rozumí tomu, jak moc truchlí poté, co Stefan zničil jejich plán v minulé epizodě, ale když se konečně znovu setká se Stefanem, dá mu vědět, jak je naštvaný a žalem zasažen.
Jeremyho znepokojující chování:
Jeremy se stal trochu nestabilním, od té doby co byl přinucen vzdát se Anny a od té doby co skončil jeho vztah s Bonnie. Alaric je znepokojen, protože chodí za školu a on i Elena jsou překvapeni, když se dozvědí, že ho vyhodili z Grillu. Svůj volný čas tráví tak, že chodí ven s Tylerem, z čeho jeho rodina není moc nadšená. Ale Jeremy neztratil všechen svůj rozum a rychle pochopí, co se děje v Mystic Falls. Tento nový, aktivnější Jeremy je dokonce ozbrojený kuší a velmi velkým nožem.
Otázky o Tylerově loajalitě:
Když se Jeremy urazí na svou sestru a Alarica, když jsou kvůli němu znepokojeni, rozhodne se, že pozve Tylera na večeři. Elena i Alaric jsou velmi ostražití na Tylera a jeho motivaci, protože byl zplozen Klausem. Požádají ho, aby jim vysvětlil jeho spojení s Původním, ale nejsou spokojeni s jeho odpověďmi. Nakonec mu Elena řekne, „Klaus terorizoval každého jednoho z nás a ty si k němu slepě loajální.“ „Přehánějí to. Stále se mohu rozhodovat sám za sebe.“ Tyler rozčileně usekne, na to že zpochybňují jeho rozhodnutí, jak Caroline. Může se však opravdu rozhodovat sám za sebe? Již brzy bude jasné, na čí straně je Tyler.
Klaus je zpět s pomstou:
Elena je paranoidní, z toho že Klaus ještě neprovedl další tah, od školního plesu, ale to  brzy skončí, když se tento Původní zastaví na drink v Grillu. Řekne dvojce (Damon a Elena), kterou potká, že hledá Stefana, ale Elena mu řekne, že je to jeho problém a že jeho pomocník, na kterého používal nátlak s nimi není. Oh ano a také je trochu znepokojen z jeho pohřešované sestry. Ale Klaus skončil s hraním her a konfrontuje Damona v domě Salvatorových, přičemž mu přesně řekne jak Stefan ukradl členy jeho rodiny a také mu řekne, že chce jeho pomoc v hledání. Když Damon připomene Klausovi, že on nežije proto, aby přijímal jeho nabídky, Klaus se rozhodne „… projev je v pořádku. Zdá se, že vy lidé reagujete nejlépe na projev násilí.“ Měli byste být znepokojeni. Klaus nežertoval.
Bonnie je VIP:
Přesto, že byla chvíli nepřítomná na začátku této série TVD je Bonnie první osoba, kterou uvidíme v epizodě, zejména proto, že se jí sní o truhlách s Původními, o kterém si neuvědomuje, co znamená. Ale brzy se zapojí do celé situace a její čarodějnické schopnosti jsou opět vyzvány.
Pozdravte se s dr. Fellovou:
Torrey DeVitto z Pretty Little Liars (manželka Paula Wesleyho) přichází do The Vampire Diaries! Poprvé ji setkáme s Alaric v nemocnici Mystic Falls, přičemž je ona šokována jeho schopností vyléčit se. Chvíli bude blízko ději, takže tuším, že z ní uvidíme více.
Předzvěst?:
Jeremy rozzlobeně prohlásí, z čehož by možná vznikla pravda. Pak si oni všichni uvědomí do jakých délek je Klaus schopen zajít, aby našel členy své rodiny, Jeremy moudře navrhne, že by měli odejít z města. „Nikdo z nás nezvládne odejít z tohoto města naživu,“ soudí. Jeden musí přemýšlet, zda z toho nakonec vznikne pravda. S The Vampire Diaries nikdy nevíte.
Dva velké šoky:
Zatímco jsou některé činnosti v této epizodě překvapující, dvě nejneočakávanejší události si najdou město v posledních pěti minutách a myslím, že na chvíli uvidíme následky.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde