Spoilery od Ausiella

Mám zájem o nějaký Vampire Diaries spoiler.
S návratem TVD na obrazovky budou záležitosti mezi Damonem, Stefanem a Elenou velmi vyhrocené.  Všichni tři budou mít mezi sebou dramatické střetnutí. Jeden ze střetů dokonce skončí fackou. Mimo jiné budeme moct bedlivě sledovat nový milostný zájem Alarica o Dr.Fell. Něco nám říká, že ona je jednou z postav, která bude důležitější než bylo původně myšleno.

Něco o Bonnie prosím. Nějaké podrobnosti o setkání s její matkou?
Nebude to jako v Hallmarku při kartách a sušenkách varuje výkonná producentka Julie Plec.  “Bude u toho hodně napětí. Bude objasněno, proč Boniina matka měla nutkání odejít a nikdy se nevrátit do Mystic Falls. Zároveň ještě Plec dodala, že Bonniina minulost bude hrát zajímavou roli při řešení současné mytologické skládanky.

Prosím, prozraďte mi jestli nás s návratem TVD čekají i nějaké scény s Caroline a Stefanem? Moc mi chybí jejich přátelství.
Bohužel ve čtvrteční epizodě nic takového nebude. Stefan se nyní soustředí pouze na skrývání rakví před Klausem. Ale musím se domnívat, že si najde nějaký čas ve svém hektickém časovém rozvrhu, aby poblahopřál Caroline k jejím narozeninám příští týden.

Joseph Morgan se zmínil, že by rád viděl Klause mít nějaký milostný zájem, stane se něco takového v dohledné době?
Morganovi se splní jeho přání. Plec prozradila, že tu šťastnou (nebo možná nešťastnou?) dámu jsme již dřív viděli. „Některá uloví Klause  už velmi brzy,“ dodala Plec. Do komentářů nám můžete napsat své tipy.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde