Spoilery od TVGuied

Nemůžu se dočkat, až se vrátí TVD! Co nového nám můžete říct? – Heather
Natalie: Když se Klaus rozhodne přestěhovat  do Mystic Falls, Elena se drtivým způsobem dozví, jakému nebezpečí vystavuje svého bratra. „Musí se objevit velká změna,“ řekla nám výkonná producentka Julie Plec. „Co to ​​je a co s tím Elena udělá je součástí následující epizody.“ Řekněme jen, že Jeremyho  nějakou dobu neuvidíme.

Každý je na hraně: Pokud jsou Elena a ostatní  znepokojeni kvůli Klausovi, kterého se snaží zabít. On se může vrátit kdykoliv připraven odrazit jejich útok a všichni se proto chovají paranoidně při každém kroku, který udělají.
Někdo se vrátí zpět ke svému chování z 1.série: Jedna postava se dostala už dost daleko od svého počátečního postoje, ale to staré chování se v něm znovu vzbudí.(Mickey:Myslí,že hovoří o Tylerovi)
Někdo dostane facku: Střet mezi dvěma hlavními postavami skončí se starou dobrou fackou do tváře.
Bude tam krev: Čekejte ne jednu, ale dvě krvavé obrácení se od obrazovky-hodné scény.
Někdo je nepřítomen: Jeden z našich milovaných obyvatel Mystic Falls je nepřítomen během celé epizody a s významností té osoby je někdo jiný ne velmi spokojen.
Více než jeden sourozenec zradí toho druhého: Srdce seriálu je možno o bratrských (a bratrských / sesterských) poutech, ale více než jeden z těchto párů udělá něco, čím využije jejich důvěru – i když to je provedeno pro ochranu toho druhého .Jedna reakce na Spoilery od TVGuied

  1. DamoniS napsal:

    Někdo se začne chovat jak v první serii?:O OOh…kežby Damon! <3;) to je ale velmi nepravdeposobně:(( Ale souhlasím s Mickey, taky si myslím že to bude Tyler:) Facka??jen doufám že Elena zase nebude fackovat DAmona:Dale píšou tam, že hlavní postavy takže to že Damon schyta nějakou facku je velmi pravděpodobné;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich