Kat Graham pro Zap2it

 

Řekni nám něco o tom, jak spolu Stefan a Bonnie spolupracují.
Víte, je to tak trochu o zvláštním spolupracování – ale  ani ne takovém zvláštním, protože Stefan se dostane do situace, v níž bude potřebovat pomoc od Bonnie. Bonnie opravdu nikdy není přinucena k ničemu a někdy si myslím, že to jistým způsobem chápe, protože ona je taková milá postava. Ale toto je rozhodntí, které Bonnie učinila, protože je to pro dobro všech, takže začne spolupracovat se Stefanem, aby toho dosáhla.

Takže, tu možnost opravdu zváží, předtím než uzavře tu dohodu?
Myslím že v „TVD“ nikdy nevíte, co se stane a já si nemyslím, že o tom nutně vědí i postavy. Takže můžete zvažovat věci tak dlouho, dokud to možná nepřijde k možnosti „zabij nebo buď zabit“.

V seriálu k té možnosti vždy přijde, že? No pojďme k něčemu jinému, do světa Bonnie. Jeremy jí hluboce ublížil, ale samozřejmě jí na něm stále záleží. Jak se vyrovnává s rozchodem?
Nuže, líbí se mi, že je to její velká lidská strana. Pokud by byla Bonnie „všemocná, nezastavitelná čarodějnice, vždy nebojácná a divoká“, myslím, že by lidi nudila a možná by se k ní i otočili zády. Takže, fakt, že cítí bolest ji tak trochu probudil. Dělá to z ní člověka; dělá ji to schopnou se s někým dát dohromady; dělá ji to reálnou.

Získá si zanedlouho nějaký nový zájem lásky?
Víte, já nevím, s kterým směrem jdou v tomto. Užívám si to, jak dávají dohromady páry a líbí se mi, že prozkoumali větší sexuální stránku Bonnie. Líbí se mi zkoumání této strany postavy, ale také jsem spokojená s tím, když je samostatná a není postavou, která nutně potřebuje muže. Takže se mi líbí, že má nyní trochu zlomené srdce a chodí všude jako sólo. Ale ráda bych viděla – je mnoho takových lidí, co chtějí, aby se Bonnie dala dohromady s Damonem či Klausem, takže si opravdu myslím, že by to mohlo jít kteroukoliv cestou. To závisí na tom, co ji ispiruje, jak to s ní půjde  dál.

Opravdu by sis uměla představit Bonnie a Klause? Zdá se mi, že ona není na ty špatné.
Ne, já si to dokážu představit! Nikdy nevíte! Mohlo by to dopadnout jakkoli. Fakt, že není na špatné muže a fakt, že je proti němu, by mohl vytvořit silný pár, protože je to takové jako „strašně tě nenávidím, polib mě“. Věřím tomu, že to může takto dopadnout a to upřímně s kteroukoliv postavou. Pokud máte dost představivosti a kreativity, myslím, že by to bylo dobré.

Nuže, scénáristé už dokázali, že opravdu nemůžete předpovědět nic, co se v tomto seriálu stane.
Ne, ani náhodou.

Řekni nám něco více o Bonniné matce, která přichází do města.
Obsadili na ni Persia White, kterou jsem vždy milovala a zbožňovala jako moji mámu a ona přichází do příběhu a já po ní jdu pátrat, najdu ji a konečně ji uvidím. Je to zajímavé, ten vztah. Je zajímavé vidět ho rozvíjet, to vám řeknu.

Je Bonnie opatrná, když přijde její máma?
Myslím, že Bonnie je opatrná a tečka. Myslím, že ona byla vždy opatrná, už dokonce od první epizody. Opatrná při akceptování toho, že je potomek čarodějnic ze Salemu. Opatrná při tom jako Elena chodí se Stefanem. Opatrná při Damonovi. Vždy ji popisovaly jako trochu skeptickou. Takže, když její matka přijde, nemyslím, že tam je nějaký rozdíl. Myslím, že je to celé o „dokaž si to“. Musí tu být důvod, proč ji neviděla již 15 let a to zjistíte, pokud se budete dívat seriál.

Co nám ještě můžeš říct o vztahu Bonnie s její matkou?
Řeknu vám, že jablko nepadá daleko od stromu a to, co ji nakonec přinese zpět do života Bonnie, není to, co si myslíte.

Záhadné! Takže jak se vyvíjí přátelství Bonnie a Eleny?
Myslím, že základ jejich přátelství je pevný, ale uvidíte i nějaké vážné nárazy, při nichž je Elena přinucena rozhodnout se podle skutečností na dosah ruky a možná, ne nutně z toho budou i následky – a jeden z následků by mohla být Bonnie. Bude tam pár nárazů a já nevím, jak hluboké nebo vysoké tyto nárazy budou. Uvidíte štěstí i smutek, o čem si myslím, že je normální, ale budou tam určité případy, které se nikdy předtím nestaly a které se během této série stanou mezi Bonnie a Elenou

+ spoiler od Kat Graham k epizodě 3×12

Budou zde  nějaké nezodpovězené otázky, na které bude chtít Bonnie znát odpovědi: Proč jsi mě opustila, nebo proč si zmizela? Kde jsi byla? Proč jsi nezůstala v mém životě?“ Říká Graham. „Na mnohé z těchto otázek získáte odpovědi a zjistíte, proč se musí vrátit do života Bonnie. A že celá ta věc vás překvapí, protože to není ten člověk, který si myslí že je.“
Bude tam opravdu hodně nepříjemných střetů mezi matkou a dcerou. „S našimi čarodějnicemi jsme se vždy bavili o příbězích, o tom jak čarodějnice prochází vlastním souborem životních komplikací. Ony se vždy dostanou do středu mezi nadpřirozené bytosti“. Bonnina matka Abby je chodícím příkladem. “
Také se to dá říci i o Bonnie. „Bonnie se musí rozhodnout, zda budou pracovat se Stefanem,“ říká Graham. Když jsme ho viděli naposledy v listopadu, před začátkem dvouměsíční přestávky, upír Stefan (Paul Wesley) právě volal jednomu z Klausových (Joseph Morgan) hybridů, aby ho informoval, že mu ukradl rakve „nesoucíKlausovy sourozence“. Klaus  traumatizuje Elenu (Nina Dobrev) a protože miluje Stefana tak bude od ní chtít aby přesvědčila Stefana aby mu vrátil jeho rodinu, to ale Stefan nemá v plánu .Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich