Stahujeme 3×10 – The New Deal

Konečně nadešel den, kdy opět usedneme k obrazovkám a budeme si moct užít našich 45 minut se seriálem The Vampire Diaries. Společně jsme to opět zvládli a teď nás už čeká pokračování série.  Kdybyste si chtěli připomenout minulou epizodu, tak všechny potřebné informace naleznete zde.

Odkazy ke stažení dílu naleznete během dne v pravém sloupku v Shoutu. Titulky můžete očekávat nejspíš až kolem 18.hodiny. Odkazy k jejich stažení naleznete v tomto článku a také v hlavičce webu v kolonce „Aktuální epizoda“.

Na závěr vás poprosím abyste do komentářů nepsali žádné spoilery, které by vyzradily děj. Buďte ohleduplní k těm, kteří epizodu ještě neviděli. Na společnou diskusi bude vytvořen speciální článek, kde se pak můžeme společně podělit o naše dojmy.

PS: Titulky nevytváříme my. Poskytujeme vám pouze odkazy na již zhotovené titulky někým jiným.

Shrnutí:5 reakce na Stahujeme 3×10 – The New Deal

  1. Ivča napsal:

    Díl jsem ještě neviděla, ale chtěla jsem spíš říct, že ten nový vzhled je fakt dobrý :) moc se vám to povedlo :) ) úplně mi to vyrazilo dech, když se stránka načetla :)

  2. teda :) , spletla jsem si smajlíka

  3. Amitiel napsal:

    Jsem velice potěšena a ráda, že se vám nový design líbí. Tento týden jsem na něm dělala celé dny.

  4. DamoniS napsal:

    DNESKAA!♥ :D tak jsme se dočkaly. Ani nemůžu popsat jak jsem moc šťastná. Jinak desing už jsem sice chválila, ale chválím musím chálit znovu, opravdu krásný. Určitě to muselo stát hodně času a nervů. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich