Rozhovor s Kat Graham o dalším dění

Vampire Diaries se vrátili na obrazovky s jednou z nejvíce ohromujících epizod. Mohli jsme vidět, že se Bonnie spojila se Stefanem, aby pomohla skrýt rakve před Klausem. Jarett Wieselman připravil pro portál Insider rozhovor s herečkou Katerinou Graham, která hraje Bonnie. V tomto článku se vyskytují spoilery, takže pokud si nechte zkazit moment překvapení, tak raději nepokračujete ve čtení.

Insider: Minulý večer jsme mohli vidět, že Bonnie měla „prorocký“ sen. Je to její nová schopnost?
Kat: Ano, ale v tom smyslu, že se bude snažit rozluštit šifru, která si myslím, že je zajímavá, protože právě teď vidíte ve světě Mystic Falls tolik nadpřirozených věcí, že ve skutečnosti nevidíte, že jde o podvědomí. Myslím, že je to skvělé, že Bonnie dali něco takového.

Insider: Je to jeden z posledních příkladů jejího nejistého utváření spojenectví s bratry Salvatorovými. Proč si myslíte, že i nadále s nimi spolupracuje, když už jí způsobili tolik bolesti v osobním životě? 
Kat: Myslím, že všechno co Bonnie opravdu chce je chránit nejvyšší dobro a to i navzdory svým instinktům.

Insider: V tomto snu viděla Klause v rakvi, kterou ale ve skutečnosti není možné otevřít. Jak dlouho zůstane zavřená?
Kat: Nemohu říct, jak dlouho to bude, ale mohu vám říct, že ať už je v té rakvi cokoliv, tak to bude hodně důležité pro budoucnost dění v Mystic Falls – a vůbec tak všeobecně pro show. Je tu mnoho břemen k odhalení.

Insider: Včerejší epizoda se tím nezabývala, ale jak to vidí Bonnie s Jeremym po celé té záležitosti s Annou?
Kat: Jestliže někoho opravdu milujete, nemyslím si, že byste se někdy mohli dostat přes takovouhle bolest a myslím, že Bonnie k němu byla otevřená i přes své problémy s důvěrou (smích). Myslím, že to pro ni bylo zničující, ale také si myslím, že ona ví, že Jeremy je ještě mladý a lidé prostě dělají chyby, takže je to tak půl napůl.

Insider: Příští týden nás čeká epizoda Our Town, ve které Bonnie zjistí, že Elena nechala Jeremyho ovlivnit Damonem, aby opustil město. Jak bude reagovat?
Kat: Je to šokující. Nejsem si jistá jestli se dá říct, že bude šťastná nebo smutná z jeho odchodu, je tam mnoho smíšených emocí. Část ní chtěla, aby opustil město, kvůli všemu, co se stalo, ale teď, když už je pryč, tak je smutná. Je to přesně ta situace, kdy chcete, aby se něco stalo, ale když už se to přihodí, tak toho litujete. Bude spíš více šokovaná Eleniným způsobem, jak toho docílila. Její reakce na to, bude velmi zajímavá.

Insider: Carolininy narozeniny jsou velkou událostí příští epizody a její přátelé jí uspořádají oslavu v hrobce. Čí to byl nápad?
Kat: (Smích) To nebyl Boniin nápad! Ona není tak děsivá. Ale řeknu vám, že je to jedno z  nejlepších míst, kde jsme kdy natáčeli a je důležité, aby lidé dávali pozor. Měli byste dávat pozor úplně na vše v této show, protože vše co bylo na začátku se zapojí zpět do hry.

Insider: A na co dalšího by si měli lidé dávat v příští epizodě pozor?
Kat: To co mám ráda z příštího týdne je to, jak byla Caroline napsána. Caroline přijme fakt, že je upír a budeme tak zkoumat to, co ještě nebylo prozkoumáno. Mám ráda způsob, kterým se Julie Plec rozhodla prozkoumat přechod mladé upírky. Je geniální s jakou jemností to udělali a zároveň tomu dodali hloubku.Jedna reakce na Rozhovor s Kat Graham o dalším dění

  1. DamoniS napsal:

    Nejvíc mě bude zajímat chování Caroline. Jak asi příjme to, že ji bude už navždy sedmnáct i když oslaví osmnáctiny. To bude určitě hodně zajímavé…:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich