Meredith Fell, bude taková jako v knihách?

Minulý týden měla svůj první výstup v TVD také jedna z postav, kterou můžete znát už z knih, její jméno je Meredith (Torrey DeVitto). Zap2It připravili rozhovor s touto herečkou. Torrey ale varuje  před nevyhnutelnými rozdíly mezi knihami a seriálem.

Dobrá zpráva pro fanoušky Meredith – vaše oblíbená postava je v dobrých rukou, Torrey DeVitto je totiž také fanynkou knižní série. „Když vyšel pilotní díl, vzala jsem do ruky celou sérii a v podstatě jsem ji přečetla bez zastavení,“ řekla Torrey. „Právě jsem měla dočtenou celou Twilight ságu a byla jsem tak ohromená Edwardem, že když jsem uviděla, že v tomhle jsou také upíři, byla jsem ráda. Skvělé. Přečtu si je všechny!“Scénáristé TVD samozřejmě cíleně vytváří určitou vzdálenost mezi postavami z knih. „Pamatuji si Meredith, ale né zas až tak úplně a dokonale,“ říká Torrey. „V seriálu je velice odlišná, takže se nebudu vracet zpět ke knihám a číst je odznovu, protože nechci mít o ní příliš protichůdné představy. Myslela jsem, že by bylo dobré přijít a nebýt pouze součástí show, ale kromě toho jsem poctěna, že mohu být součástí něčeho, co budou moct rozpoznat i knižní fanoušci a snad to i ocení.“

Co říkáte na tuto novou postavu? Chtěli byste, aby zůstala v seriálu natrvalo? Líbí se vám výhledy na nově se tvořící pár (Alaric & Meredith)?2 reakce na Meredith Fell, bude taková jako v knihách?

  1. Lucka napsal:

    Torrey, nevím proč, mi je hrozně nesympatická. Viděla jsem ji v Pretty little liars a One tree hill a nepřijde mi moc dobrá herečka. Samozřejmě to také může být rolemi, které hrála. (jednou hrála psychotickou sestřičku, podruhé docela naivní a hloupou postavu).

  2. DamoniS napsal:

    Jsem tak strašně ráda, že do serialu dali Meredith a kdyby ještě ktomu byla s Alaricem, byla bych jenom ráda. Takže ano a ano. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde