Paul Wesley pro Entertainment Weekly

Entertainment Weekly: V Stefanově chování se stal zajímavý zvrat, když se začala znovu objevovat jeho lidskost, potom,co  ji vypnul a zachránil Damona, ale ještě zajímavější je, že pak jak to udělal se stal ještě větším darebákem, než byl předtím v jeho naplno-vypnuté pozici.
Paul Wesley: On prozradí, že pokud vpustí nějaké emoce nebo city, vše co cítí je jen hluboká bolest a lítost, takže on se k tomu nechce dostat. On tak nějak upřednostňuje to racionálně vysvětlit tím, že je … neuvěřitelně nepřátelský.


 

Entertainment Weekly: Budeme plakat, při  nové epizodě?
Paul Wesley: Kdo my? (Smích) No, to závisí na tom jaký máte pocit z Eleniny a Stefanovy love story .

EW: Nuž, nedávno jsem mluvila s Julie Plec o scénách v seriálu, které ji rozplakali a nás obě si dostal s tím, když Stefan volal Eleně na její 18. narozeniny – a neřekl jí ani slovo.
Paul Wesley: Ah, to je v pohodě. Myslím, že leckdy, když někdo uvidí zlého muže ukázat emoce a publikum si neklepe hlavou o zeď, vždy to znamená nádech empatie pro toho určitého člověka. Takže, pokud jsme to udělali správně a Stefan ukazuje svou lidskost tím nejjemnějším způsobem a nenutíme publikum si bouchat hlavy o stěny, kvůli slovům „Oh, politujte mě, jsem umučena duše,“ tehdy si myslím, že je to efektivní. Ale znovu říkám, že já jsem tu scénu neviděl. Ale prý byla skvělá (smích).

Entertainment Weekly: Jsem překvapená, že Stefan souhlasil se spojením sil s Damonem tak rychle, v minulé epizodě. Jakou máš na to teorii: Uvědomil si, že potřebuje pomocníky jako Klaus nebo bylo pro něj prostě lepší dát Damonovi něco na práci, aby Damon nezačal dělat po svém, co by mohlo ohrozit Stefanov plán?
PW: Je to zajímavé. V té scéně, jen tak najednou řekl, „Chceš do toho jít? Dobře, dovolím ti to.“ Možná je to proto, že chce být blíže k Eleně. Možná proto, že je nyní čas, kdy si třeba držet blíže přátel, spíše než nepřátele. Je to jeho bratr. Jsou kámoši. Můžete to zdůvodnit tolika způsoby. Já opravdu netuším.

Entertainment Weekly: Na začátku 2.série, jsme dělali interview s tebou a Julie Plec, řekl si, že ačkoli máš rád jeho hrdinskou stranu, jako herec by si ho rád trochu „potřísnil“. Už tehdy ti řekla, že s Kevinem Williamsonem to plánují udělat. Otočilo se toto jeho chování v to, v co si vždy doufal?
Paul Wesley: Ano, nechci, aby to jeho chování skončilo. Nechci se vrátit k tomu hrát dobrého. Podívejte, Julie řekla, že to budeme využívat, tak dlouho, jak můžeme. Také rozumíme tomu, že věci pro nás pak začnou být nudné. Doufám, však, že toto je stále nové a čerstvé. Víte, Stefan byl takovým dobrým už dva roky. Možná mohu být další dva roky zlým, abych to vyrovnal, (smích). Myslím, že každému se líbí hrát zlého kluka.

Entertainment Weekly: A každému se líbí dívat se na špatného kluka.
Paul Wesley:Mluvil jsem o tomto s Torrey  a ona na to, „Víš, že já se vždy dívám na TVD. Vždy se mi dobře dívalo na Stefana. Ale teď, když ho hraješ jako zlého, je mnohem více nekonečně zábavnější a příjemnější sledovat ho.

Entertainment Weekly: Se Stefanem je to opravdu nejlepší v obou světech. Teď je on ten špatný, ale nemusíme se cítit provinile, kvůli tomu, že se na něj rádi takto díváme, protože odmítáme věřit tomu, že dobrý Stefan v něm už vůbec není.
Paul Wesley:Také odmítám věřit tomu, že ten dobrý tam už vůbec není.2 reakce na Paul Wesley pro Entertainment Weekly

  1. annie napsal:

    je docela zajimave vidat Stefana jako toho zleho libi se mi. Damon se mi taky libil ale ted je fajn ze je dobrak a ze je s Elenou a venuje se ji :-)

  2. Đomča napsal:

    já mám radši DALENU!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde