Stahujeme 3×11 – Our Town

Touto epizodou se dostáváme přesně do poloviny série. Když série začínala, čekali jste, že se příběh bude ubírat tímto směrem? Po minulé epizodě zůstalo pár otazníků. Snad se touto epizodou pokusí nám jich pár vysvětlit.

Nevíte, kde epizodu stáhnout? Můžete vyzkoušet odkazy ke stažení epizody, které se nachází v našem Shoutu v pravém sloupku. Pokud tam ještě nejsou, tak nezoufejte, během dne se tam objeví. Na titulky si budeme muset počkat. Většinou kolem 18.hodiny už bývají k mání. Odkazy na titulky můžete očekávat přímo v tomto článku nebo také v hlavičce naší stránky u aktuální epizody.

Na závěr vás poprosím abyste do komentářů nepsali žádné spoilery, které by vyzradily děj. Buďte ohleduplní k těm, kteří epizodu ještě neviděli. Na společnou diskusi bude vytvořen speciální článek, kde se pak můžeme společně podělit o naše dojmy.

PS: Titulky nevytváříme my. Poskytujeme vám pouze odkazy na již zhotovené titulky někým jiným.

Shrnutí:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain