Nina Dobrev oslavila své 23.narozeniny v Le Cordon Bleu

Nina oslavila své narozeniny 9.ledna, ale jelikož měla hodně práce, tak svou oslavu musela posunout na jiné datum. Nina se rozhodla pro netradiční oslavu. Pozvala své přátelé, včetně svých kolegů , kde nechyběli Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, Candice Accola, Zach Roerig a Joseph Morgan, do školy kulinářského umění Le Cordon Bleu v Atlantě, kde se zúčastnili speciálních lekcí vaření na počest narozenin Niny. Hosté byli vtáhnuti do víru vaření, vyzkoušeli si Thaiský kuřecí kebab, mušle vařené v kokosovém mléce, pečeného lososa, tuňákový salát a čokoládový lávový dort s vanilkovou zmrzlinou. V Le Cordon Bleu připravili pro Ninu také speciální dort, který vypadal jako Elenin deník.

 

 

 

 4 reakce na Nina Dobrev oslavila své 23.narozeniny v Le Cordon Bleu

 1. Althea(Abs) napsal:

  Škoda, že se zatím neobjevilo víc fotek, nebo nějaké video. Na tohle bych byla vážně zvědavá :-D

 2. Kelush napsal:

  Ian v čokoládě.. :D D
  By mě zajímalo jak vaří.. :D

 3. DamoniS napsal:

  Ten dort je nádherný:O Jinak taky bych se ráda podívala na nějaké video jak Ian vaří :D

 4. Veronique napsal:

  Krása! Tak tohle by byly narozky mých snů – jídlo, Ian, Steven, Candice a Joseph! ;) Nechcete mi to někdo připravit k osmnáctinám? ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde