Vrátí se ještě k sobě Tyler & Caroline?

Tvůrci seriálu si hráli s emocemi fanoušků Forwoodu, když v minulé epizodě Caroline dostala dárek od Tylera….potom ale následoval fatální zvrat, když kousnul Caroline. Jejich vztah byl už od počátku provázen mnoha problémy, ale teď když je Tyler oddaný Klausovi, tak to vypadá, že tento pár už nemá naděje. A právě proto, že nikdo jiný nezná Caroline tak dobře jako Candice Accola, tak se jí HollywoodLife.com zeptal, co si myslí o pokračování Forwood.

Její odpověď nebyla moc povzbudivá.

„Tyler by musel chtít se změnit,“ řekla Candice. „Musel by slíbit, že už se to nebude opakovat – ne pouze Caroline – ale hlavně sám sobě.“

Jak jsme řekli, její odpověď není povzbudivá. Jak jsme mohli vidět, Tyler nedokáže odolat příkazu svého stvořitele. Kousnul ji a to i poté, když odmítnul splnit Klausův požadavek.

A pak se ještě spustili debaty o Klaroline.

Viděli jsme Klausovu odlišnou – troufám si říci srdečnou – stránku, když velmi procítěně promlouval s Caroline. Tato scéna rozpoutala velké debaty mezi fanoušky, kteří teď spekulují o nově hrozícím trochu divném páru. Je nám jasné, že ve Vampire Diaries není nic nemožné, ale plnohodnotný vztah mezi Klausem a Caroline? Nejsme si tím zas až tak jisti zatím.Jedna reakce na Vrátí se ještě k sobě Tyler & Caroline?

  1. DamoniS napsal:

    Když Klaus přikázal Tylerovi ať kousne Caroline a on odmítl, hned jsem věděla, že ji kousne..nevím proč.:D Moc nechci, aby se vrátili k sobě :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain