Torrey DeVitto pro EW

Torrey DeVitto vyzpovídal EW. Hovoří hlavně o postavě Meredith a po zlém Stefanovi. A nakonec se dozvíme něco o Torryiných oblíbených knihách.

V posledních dílech jsme viděli, že doktorka Fellová patří do jednoho ze zakladatelských rodů a je členkou rady. Byla vůbec po celou tu dobu ve městě, i když jsme ji na obrazovkách neviděli?

Když jsem hovořila s Julii Plec, bylo mi řečeno, že má postava z Mystic Falls pochází. Poté ale odešla na medicínu, aby se mohla vrátit zase zpět.

Přichytili jsme ji v zapáleném rozhovoru se soudím lékařem Brianem Waltersem, který jí řekl, že si tímto zničí kariéru a jestli vůbec tuší, s čím si vůbec zahrává. Předpokládám, že se nezajíma o Alericovu schopnost rychlého uzdravení a o upíry, aby našla léčbu na Alzhaimerovu chorobu nebo rakovinu.

(Smích) No, je to opravdu zajímavé. Existuje hodně takových malých zvratů týkajících se Meredith. Je pro mě hodně těžké o tom mluvit, aniž bych něco prozradila. I když, když jsem začala číst scénář, říkala jsem si: ,,Co se děje. Proč by něco takového říkal? „Musím počkat než si přečtu scénář dalších epizod. Ale pojďme si říct co mám na své postavě nejradši. Meredith je v jistém slova smyslu nebojácná, má silnou vůli. Ráda hraji ženy jako je Meredith.

Co nám můžete prozradit o tom, co Brian mínil tím , když řekl Alerickovi, že Meredit je ,,psycho případ?“ Vím, že mi neřeknete, jestli Briana zabila ona.

Teď když jsem vám řekla, že bych hodně prozradil? Myslím, že nazývání jí tím způsobem,záleží na interpretaci. Všechny ty věci, které v seriálu vidíte, nepřichází jen tak odnikud. Věci do sebe začnou hezky zapadat. Brianova smrt v tom svou roli určitě zahraje.

Na co se můžeme těšit, až se bude objevovat na scéně společně s Damonem?

Když jsou dvě výrazné osobnosti sejdou v jedné místnosti, navzájem soupeříé o převahu, protože nikdo z nich nehodlá ustoupit. Ona se nechytí na návnadu, že je to Damone. Má zjevně zájem o jeho přítele Alerica. Ani nemá z Damona strach. Ona mu to zkrátka nežere. Všechny jeho triky na ní nefungují, jako na ostatní ženy. Co se týče Alerica, je Damon jeho přítel-ochránce. Ten chlápek má opravdu tragický milostný život. Damon chce zjistit, co je Meredith zač. Bude znamenat problém, nebo ne?  Jsou její záměry čistě ryzí, nebo je v nich něco nekalého? Snaží se jí odhadnout.

Jste vdana za Paula Wesleyho takže obsazení TVD už nějakou dobu znáte. Dal vam ale Paul nějakou legrační radu, mířenou proti Ianu Somerhaldovi nebo Mattu Davisovi?

(Smích) Tak se na to podíváme. Ne, opravdu ne. Samozřejmě, že občas požádám o radu rodinu nebo své blízké.  Já jsem ten typ, který, když si o radu svým blízkým řekne, tak ji prostě jen tak z hlavy nevypustí. Jsem ten typ člověka, který se neustále v hlavě s něčím zaobírá. A když mi v ní uvízne něco, co je v konfliktu s mým názorem, postojem atd., tak už se od toho zkrátka neodlepím. Takže všechno zkouším nejprve sama. Pokud to nejde, potom teprve nabudu vědomí o okolním světě. (Smích)

Mluvila jsem s Paulem o jeho zlé adaptaci Stefana, a on mi řekl, že jste mu pověděla, že jste se vždy ráno dívala na Stefana. Ale teď když ho ztvárňuje jako zlého, že je mnohem zábavnější a příjemnější ho sledovat. Co se vám na něm, jako zlém líbí nejvíc? 

Myslím si, že je excelentní herec a to neříkám že bych byla zaujatá. Domnívám se, že v tom rozpoložení může udělat mnohem víc a ukázat, čeho všeho je jako herec schopen. Byla to opravdu dobrá zábava sledovat Paula úplně v jiném světle jako v předcházejících dvou sériích. Jo, jo, vážně legrační, já a moje kamarádky na to reagujeme: ,,Bože to je úžasné, vážně skvělé.“ A Paul a ostatní kluci na to reagují: ,, To je taková blbost. Po dlouhou dobu jsme tak hodní a milý a nikdo nemá zájem. A najednou, když jsme zlí, tak holky omdlévají. Co se to s vámi všemi ženami děje? Jste nemocné? “ Nemohu nesouhlasit. Je to pravda. Proč nás tolik zajímají ti zlí? Je to záhada.

Říkala jsem mu že díky Stefanovi můžeme vidět to nejlepší z obou světů. Myslím tím, že jestli máme rádi, bad boye, domníváme se, že my jsme těmi, kdo ho mohou změnit. Dobře víme, že Stefan se změnit může. Takže si teď plnými doušky užívejme zlého Stefana. 

Je to to nejlepší z obou světů. A připouštím, že na nebezpečí je navíc něco sexy. Ale pokud víte, že pod povrchem se skrývá vykupitelská duše, jakou Stefan bezpochyby po celé dvě série byl, tak je teď ještě zajímavější sledovat vývoj jeho postavy.

Zpět k Meredith. Existuje něco, co byste ráda, aby v rámci svého pobytu v Mystic Falls, zažila či udělala? 

Držím se epizodu, po epizodě, protože nemám ponětí co se s mou postavou bude dít. Samozřejmě, kvůli Alericovy, bych si přála, aby jejich vztah, alespoň na jedinou milisekundu fungoval. Já jen doufám, že s vývojem mé postavy, učiním fanoušky seriálu i knižní série spokojenými. Vím jak to chodí. Jsem posedlá knihami a jejich filmovým a seriálovým provedením. Na postavách se stanete závislí. Vím že je hodně fanoušků Meredith, a je mi jasné, že je trochu jiná než v knihách. A tak doufám, že se knižním fanouškům zavděčím.

Existuje nějaká knižní adaptace, ze které jste nervózní?

Je tu jedna u které bych byla nervní, kdyby ji zpracovali. Jsem nesmírně posedlá trilogií ,, The Bronze Horseman.“ Už jste ji četla?

Ne, nečetla. 

Říkám vám že musíte zaběhnout do knihkupectví a koupit si ji. Je to historická beletrie a ten největší milostný příběh, který jsem kdy četla. Jsem zděšena, že by to mohli zfilmovat a neudělat to, jak to má správně být. Myslím, že bych měla zasedat v porotě u castingu, pro tento film, takže bych mohla mít silný vliv. (Smích) Opravdu je to, to, o čem začínám přemýšlet, protože jsem do těch knížek opravdu zažraná. Takže vím jaké to je, když cítíte obavy z herce, který přichází, aby ztvárnil vaši milovanou postavu.

 

 

 

 

 2 reakce na Torrey DeVitto pro EW

  1. Cory napsal:

    Zní sympaticky, ale nějak jí nemůžu přijít na chuť v seriálu – jako skvělá herečka, ale jako postava mi moc nesedí.

  2. DamoniS napsal:

    Já jsem si Meredith představoval vždycky tak trochu jinak, ale nemůžu to soudit podle knížky. :) Jinak taky mi přijde dost sympatická.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde