Nina Dobrev pro časopis Seventeen

Seventeen: Všechno nejlepší k narozeninám! Řekni nám o večeři, kterou si uvařila s tvým přítelem. Jak si se dostala k vaření takového komplikovaného jídla?
Nina Dobrev: Moje narozeninová večeře se konala v Le Cordon Blue College of Cullinary Arts, kde jsem uspořádala hodinu vaření, pak následovala tříchodová večeře, kterou jsem připravila já a moji hosté. Opravdu jsem to chtěla udělat takto, protože toto nebyly takové typické narozeniny strávené vycházkou venku a já a moji přátelé rádi vaříme! Myslím tím, že ráda vařím a ráda zkouším vařit. Jsem v tom docela dobrá, ale neříkám, že jsem skvělá. Takže to je přesný důvod, proč jsem se chtěla učit od těch nejlepších. Existuje určitý druh konvergence se, který probíhá, když vaříte s lidmi, které máte rádi a toto mi dalo příležitost to udělat.

17: Jaké další věci si ještě dělala na tvé narozeniny?
Po večeři jsme si s přáteli vyšli ven do Atlanty do baru nazvaného „ORMSBY` s „, jen se trochu uvolnit, pobavit se a užít si společnost každého. Poslala jsem hodně SMS-zpráv obsazení a štábu TVD a všem mým přátelům z Atlanty, aby za námi přišli na drink a zahrát si hry. V ORMSBY ‚s mají celou místnost plnou soutěžních her jako je boccia ball a kulečník. Užili jsme si tam skvělou noc!

17: Jak si se naučila vařit?
Naučila jsem se vařit tím, že jsem pozorovala a pomáhala mámě v kuchyni. Také jsem se naučila pokusy a chybami. Přestože jsem velká fanynka vaření podle receptů, ale také ráda tvořím i své vlastní jídla a pokud riskujete v kuchyni, naučíte se hodně o jídle!

17: Jaké je tvoje nejoblíbenější „lehké“ jídlo?
Moje oblíbené jsou cereálie s příchutí aside s máslem v neslazeném vanilkovo-madlovém mléce.

17: Máš nějakou oblíbenou vzpomínku na vaření?
Svátky jsou časy, kdy mám nejvíce příležitostí vařit a péct. S mojí mámou jsme jely na několik svátečních oslav. Jedna z mých oblíbených byla vánoční párty ošklivých svetrů! Tak jsem vzala moji mámu do butiku, ve kterém prodávají staro-módní oblečení a koupili jsme si ty úplně nejvíc směšné a nejúžasnější svetry. A pak jsme strávily celý den pečením! Nedělám si srandu, asi 6 hodin. Mám obrovskou knihu zaměřenou na pečení, tak jsem  zavřela oči a nalistovala jsem náhodnou stránku. Řekla jsem si, cokoliv to bude, pokusím se to uvařit ! Takže s mámou jsme to udělaly spolu. V kuchyni byl takový nepořádek, ale hodně jsme se při tom nasmály a poslouchaly vánoční písničky.

17: Máš také mysl obsazenou i vzpomínkami z natáčení Vampire Diaries?
Tak těch mám asi milion. Tam je skupina velmi jedinečných lidí a spolu jsme zažili docela úžasné věci. Za ty poslední tři roky, mám takový pocit, že jsme si prošli úplně všechno. Na setu, jak naše postavy jsme si prošli přes každou emoci a každou zkušenost. Smáli jsme se, plakali jsme, ztratili rodinu a přátele a oblékli se na mnoho štědrých akcích v Mystic Falls. V normálním životě jsme udělali velké věci, jako například, šli spolu na výlety – na moje 21.narozeniny jsme všichni šli do Las Vegas – a dělali jsme spolu i opravdu jednoduché malé věci jako chodili na večeře a sledovali spolu filmy. S holkama spolu někdy chodíme na víkendové výlety, na kterých si myslím, že jsem se ještě v životě nesmála hlasitěji. Jsme opravdu šťastní.

17: Můžeš nám říct něco o následujících epizodách?
V Mystic Falls se blíží ples a všechny hlavní postavy jsou pozvány. Nevědí, co mají očekávat, protože tam je hodně napětí a z toho, že jsou na té párty mají pocit, jako by tam někde byla nastavena časovaná bomba. Každý tam je ve střehu a čeká na to, kdy vybuchne. Je tam drama mimo i na tanečním parketu – některé postavy se spojí lépe, některé hůře. A poslední věc, kterou mohu říct je, že tam jsou dost rozhodující věci, které jsou řečeny a nemohou být vzaty zpět. Pro diváky to bude obrovské překvapení!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde