Rozhovor s Candice

Webový magazín Assignment X  tento týden velmi krátce vyzpovídal naší představitelku Caroline, Candice Accolu. Čtěte v CČ.

 

Když jste začala natáčet The Vampire Diaries, věděla jste, že se Caroline promění v upíra a příležitostného hlavního borce?

Rozhodně jsem to nevěděla. Bylo to skvělé překvapení, obzvlášť vzhledem k tomu, že na konci úvodní epizody druhé série Caroline zemře, takže bylo hezké vědět, že mám šanci se vrátit a být i nadále součástí show, i když jako upír.

Co se týče milostného života Caroline, jste v tuto chvíli Team Tyler, Team Matt, nebo Team Klaus?

Jsem oficiálně Team Caroline. Myslím, že Caroline se prostě potřebuje toho hodně dozvědět sama o sobě a že diváci ještě úplně tak nezjistili všechno o Tylerovi ani o Mattovi (nebo Klausovi), takže je příliš brzo na rozhodnutí.

Pokud jde o dynamiku toho, co se děje mezi postavami, užíváte si natáčení scén s někým kdo ztvárňuje nadpřirozenou bytost, nebo spíše když se Caroline snaží znovu dosáhnout svého původního lidského normálního stavu?

Abych byla upřímná, je opravdu zábavné dělat jen to nadpřirozené, kaskadérské kousky a vyhrát si s tím. Je vždy zábavné mít hodně, hodně lidský zážitek v práci, ale je stejně zábavné mít ten úplně opačný a žít v tomto fantastickém světě.

Když mluvíme o kaskadérských kouscích, jakou jste měla fyzickou přípravu v době, kdy jste začínala natáčet?

V žádném případě tím nemyslím, že jsem měla být profesionální tanečnicí, ale vyrostla jsem na lekcích tance po ulicích a to pro mě bylo asi nejvíce nápomocné v kaskadérské práci. Je zábavné, jak vám tyto maličkosti, co jste se naučili v dětství a o kterých si myslíte, že je nikdy v nic neproměníte, najednou pomohou v dospělosti v práci. Takže to je něco, co jsem dělala fyzicky, když jsem byla malá.

Mnoho mužských hereckých hvězd říká, že jedním z důvodů, proč se chtěli stát herci byla příležitost zahrát si bojovou scénu. Byla jste vůbec motivovaná představou, že se dostanete ke scénám, ve kterých byste mohla někoho udeřit nebo kousnout?

Myslím, že být dospělým chovajícím se jako dítě snažící se kousat lidi, by vás pravděpodobně učinilo trochu děsivým dítětem. Bylo to vždy pro mě třešinkou na dortu. Hraní upírky mi poskytlo opravdu hodně zábavných zkušeností.

Když vezmeme v úvahu velká nebezpečí, kterým Caroline neustále čelila, četla jste nějaký scénář, před jehož dočtením jste si řekla: „Ach ne, jsem mrtvá!“?

Ne, já jsem se jednoduše naučila to přijímat, protože když má být vaše postava odpravena, dostanete oficiální telefonát a já jsem ještě žádný takový neobdržela, takže v tuto chvíli je to v pořádku.

A co bystě nejraději, aby fanoušci dostali ze třetí série The Vampire Diaries?

Jenom aby se bavili a aby byli připraveni sledovat každou další epizodu.

 

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich