Ian Somerhalder ,Zach Roerig a Joseph Morgan pro TVology

O: Při tom všem, co se stalo mezi Stefanem a Damonem s Elenou, myslíte si, že v nich dvou je teď méně zla?

Ian : Já si myslím, že oběma jim je z toho dost na nic.

JOSEPH : Ano, myslím tím, že v reálném světě, že to co každý z nich udělal je neodpustitelné, že? Ani jeden z nich nemůže říci, že „Oh, v pohodě přes to se dostanu“. Stefan se například přece snažil s Elenou sjet auten z mostu.

ZACH : Myslím, že Elena si je vždy bude chtít udržet kolem sebe, protože je stále miluje … ale nemyslím si, že jim ještě někdy bude moci zcela důvěřovat.


JOSEPH: Víte,pro ni je načase pohnout se dál?

Ian: A najít další pěkné duo … jako například Batmana a Robina!

JOSEPH: To se mi líbí!

IAN (Josephu a Zachovi): Klause a Matta!

ZACH: Yogi a Boo-Boo!

JOSEPH: A přitom si říct, teď prostě nevím, který medvěd je pro mě lepší! (Smích)

IAN: Ale je to divné. Je to rozhodně divné-Julie Plec má svůj vlastní způsob, jakým to celé zdůvodňuje, ale já . Dostal jsem se na místo, kde se neustále zajímám o to, co se stane komukoliv z nás. Už jsem se přestal ptát otázky, protože jsem si uvědomil, že tím se nikam nedostanu. Ale pokud se na to podíváte z toho dobrého pohledu-tato věc se prostě neustále mění!

JOSEPH: Směry, jakými se postavy ubírají jsou také rozmazané. Elena také nebyla svatá a udělala rozhodnutí, které je utlačili … věci, jako vytažení dýky z Elijah, které jsou opravdu dost riskantní a také jejich vystavení nebezpečí. Takže tímto je to dost tmavá oblast.

IAN: Každá  postava dělá vše, co musí, aby se mohla ochránit …

JOSEPH: O čem si myslí, že je pro ně nejlepší.

IAN: A vždy to dostane někoho do problémů; Žertoval jsem s Josephem, když byl asi týden v LA, pracoval, oddychoval a stravoval se opravdu zdravě … a já jsem mu řekl, „Vypadáš dobře, kámo, přibral si pár kilo, “a on mi řekl,“ Já vím, kámo. To je tím Vampire Diaries syndromem. „ Protože, pokud jste tu, jste takový … maniak. Když jsme celý den v práci, není to takové, jako každodenní domácí drama … tohle je skvělé!

JOSEPH: Přesně tak, když děláte tohle celkem zhubnete! Není to tak, že jen vysedávat a dnes je scéna, v níž všichni jen popíjíme čaje, však víte co myslím? Je to jako, „dobře, dnes budu křičet“ nebo „chovat se jako upír“ či „budeme mezi sebou bojovat.“

O: Teď na vás vytáhnu, něco trochu od věci, když se Elena přiznala Stefanovi o jejím polibku s Damonem, konkrétně řekla, „políbila jsem Damona“ a neřekla to tak, jak to vlastně bylo, že Damon udělal první krok.

IAN: Dokonce neřekla ani, „dovolila jsem mu políbit mě“ … byla jen upřímná. Myslím, že jen chtěla být upřímná, protože nikdo v Mystic Falls upřímný není. V příběhu je tak mnoho z napínavých detektivek a všichni mají skryté vlastní plány. Pouze si nemyslím, že mu nechtěla udělat, to co tím způsobila.

JOSEPH (Ianovo): Myslíš si, že se snažila ublížit mu?

IAN: Pravděpodobně jo, ale také ublížila . Elena ani není manipulativní, myslím, že se jen snažila říct mu, „Podívej, tohle se stalo.“ A také chtěla vidět, jaká bude jeho reakce, která byla jako … vždyť víte.

ZACH: Já si myslím, že Elena je jen připravena být milována. Je jen připravena na to, aby se o ni někdo postaral.

O: A i připravená byla, v jednom momentě.

IAN: Asi v jedné sekundě. Když tam ještě byl pro ni Matt a pak při vyrovnávání se se smrtí rodičů a pak pět epizod s láskou k sexy upírovi a potom …

ZACH: A teď skončila tak, že v jejím domě bydlí s učitelem, třicátníkem! S úplným alkoholikem!

IAN: (imituje opilého Alaric) „Eleno! Našel jsem na sobě už jen sedm osobních urážek, ne deset!

O: Vždy jsem se na Klause díval jako na neodmyslitelně sobeckého a takového, který vždy využívá ty, kteří věří, že je důvěryhodný. No, jak pokračuje, pokračuje  tím směrem nebo to může změnit jeho nově nabudnutá dynamika s Caroline?

JOSEPH: Myslím, že tady je potenciál na to, aby se ještě mohl změnit, ano, ale v tom případě to bude velmi těžké. Protože stejně jako je sobecký je i paranoidní.Posledních 1000 let strávil tím, že se chránil těmi lži, které řekl svým sourozencům. Je výsledkem nefunkční rodiny, měl takový strašný vztah se svým otcem, byl nemanželským synem a necítil se být přijat v rodině … takže si myslím, že má velké problémy s důvěrou a pokud bude i trochu méně sobecký při Caroline, nejprve si bude muset podrobit je.

IAN: Mám takový pocit, že Klaus je jako to, co se stalo s Římem nebo jako Kublai Khan. On vytvořil tuto říši podvodu a musí zůstat pevně na zemi, aby se ochránil. Je to jako to, co se stalo s Římem. Řím se až tak zvětšil, že se nakonec rozpadl.

JOSEPH: Můžete to přestat nahrávat a vrátit se zpět a použiji to já jako odpověď na otázku? Mám pocit, že Klaus je jako to, co se stalo s Římem a řeknu vám proč!

IAN: (smích) Nechci vypadat až příliš  intelektuální, ale nemyslím si, že tady není vůbec nikdo, kdo z tohoto vzhledu závidí Klausovi.

JOSEPH: Je to něco jako síť podvodu, který se stává stále obtížnější na udržování, takže se stane méně a méně důvěryhodným a zpochybňuje každého motivy, i když ty jeho jsou ty, které by měly být zpochybňovány. Nevěří tomu, že někdo by byl k němu skutečně milý ve vlastním zájmu. Takže je tu potenciál, že se naučí důvěřovat a možná dokonce i milovat, ale to bude dlouhá cesta.

IAN: On je jako přítel, který si myslí, že jeho přítelkyně ho podvádí. Ale v podstatě je to on, kdo podvádí!

O: A Elijah je zpět, ale z epizody, která se dnes večer vysílá vyplývá to, že neví, kdo mu pomohl v tom, aby ožil. Využije Klaus tuto výhodu?

JOSEPH: Nuž, je tu jedna věc, kterou mohu říci: následující epizoda bude pokračovat přesně tam, kde minule skončila. Takže je to skvělé, ihned jste zpět v té pokoji a rovně potom vidíte, co se děje s těmi dvěma chlapy.

IAN: Jospeh, buď zticha!

JOSEPH: A to co se stane je, … zastavte mě! Zastavte mě!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain