S kým nakonec skončí Elena?

Tuhle záludnou otázku položil webový portál Ology, když dělali interview s Ianem (Damon).  A zde je jeho odpověď:

Myslím, že nejlepší by pro ni bylo, kdyby neskončila ani s jedním z bratrů Salvatorových, ale to by bylo obtížné. Vůbec netuším. Myslím, že by byla blázen, kdyby skončila s jedním z nich, ale láska je ujetá a zvláštní. Lidé vždy mluví o vztahu Eleny a Damona, ale já prostě nevidím, že by se něco takového dělo. Myslím, že on je celkem svůdný, zdvořilý a okouzlující, ale on je opravdu kretén.

A jak to vidíte vy fanoušci? S kým nakonec Elena skončí?30 reakce na S kým nakonec skončí Elena?

 1. Mickey napsal:

  Podle mě by bylo nepřípustné,aby Elena skončila s někým jiným než jedním ze Salvatorů.To už by bylo moc.Ale rozhodně je to otázka,kterou si klademe všichni a stále. =D Snad nás producenti nezklamou a vymyslejí to tak,aby byli všichni šťastní.Jednomu bratrovy připadne Elena a ten druhý by se mohl dát do kupy třeba s Katherin.Uvidíme =D

 2. Molly napsal:

  Už od doby, kdy se v seriálu ukázala Katherin doufám, že to zkončí tak, že zlá Katherin bude s „hodným“ Stefanem a hodná Elena bude se „zlým“ Damonem :-) .

 3. Althea(Abs) napsal:

  Mě by vyhovovalo, kdyby se Damon a Stefan naučili nežárlit a skončili spolu všichni tři :-) . Jinak si totiž myslím, že i kdyby si Elena vybrala, nikdy by nemohli být stoprocentně šťastní. Jí by se stýskalo po tom, kterého by si nevybrala, tomu, kterého by si vybrala by se stýskalo po bráchovi a ten, kterého by si nevybrala by se někde užíral. Prostě vidím jako jedinou možnost domácnost ve třech a pěkně rozpis kdy budou spolu D+E, kdy S+E a kdy D+S vyrazí někam na pánskou bratrskou jízdu :-D

 4. Lefroy napsal:

  No tak moment zas, Damon není kretén! Jak tohle vůbec může říct?

  • Denisa napsal:

   Taky nechápu že to Ian mohl říct

  • Phoebe 024 napsal:

   Jednoduše, některým se líbí typy chlapců/mužů spíš něco na způsob hajzlíků, já jsem spíš na ty hodné, takže pro mě to není problém. :D Chtěla bych aby Elena skončila se Stefanem, ale přeci jen už Upíří deníky moc nesleduji, pořád se to točí jen okolo D, S, E. Už mi přijde, že tam není žádná akce. No uvidíme jak to dopadne.

 5. Mindie napsal:

  JO! Elena se Stefanem a Damon s Katherin :D

 6. Merylis napsal:

  To ne když už tak přesně naopak Katherin se Stefanem. Ale stejně by se my nejvíc líbila ta představa že oba bratři Salvatorovy utřou :D a Elena bude z jiným, třeba z našim elegantním původním upírem Elijahem, myslím že to správný napětí mezi nimi je :) No každopádně jsem zvědavá, jak to scenáristé vymyslí až to jednou bude muset skončit:(

 7. Anetta napsal:

  Toho kreténa si odpusŤ!!!……Stefan a Katherin protože by Elena byla uplně blbá aby se k někomu takovému vrátila po tom co jí udelal, takže já hlasuju pro DAMON a ELENA!4EVER :-*

 8. Apolle napsal:

  Mě by se líbilo kdyby byl nakonec Stefan s Katherin a Damon s Elenou…:D

 9. Đomča napsal:

  já bych samozřejmě chtěla aby elena byla s DAMONEM :p ale myslim že skončí s mattem vezmou se a budou mít děti a tak spolu umřou!

 10. Đomča napsal:

  a DAMON není kreten je sladkej!!!!!!! :)

 11. Lucka napsal:

  já si myslím že bude s Damonem,teda doufám :-)

 12. Tereza napsal:

  Já si doufám že bude Elena s Damonem :D a Stefan s Katherin..ale není to zas tak pravděpodoný :D ale bylo by to super …..a Damon není kretén….Damon je ten nejlepší :D

 13. petra napsal:

  mě by se líbil damon. ale upřímě pokud se jeden z nich nestane člověkem nebo nezemře tak těžko má někdo z nich šanci. ještě by to šlo tak, že elenu proměněj, nebo zemře ona. můžou pak kluci truchlit spolu. no stará pana z ní už asi nebude, co?

 14. Týna napsal:

  1. Damon je boží
  2. myslím že Elena skončí se Stefanem ale osobně si přeju tu samou verzi co většina z vás Stefan a Katherine, Damon a Elena
  Skutečně nejideálnější je všeci tři ale to by fakt nemohlo fungovat…

 15. Anetta napsal:

  Hej ale aj tak je to deprimující xDDDD…. myslíte že bude 4 řada? já nechci aby to skončilo x( naco bych se pak tešila celý ten zkurvený týden…x)))

 16. Kelush napsal:

  DELENA 4ever ♥

 17. DamoniS napsal:

  Ano, Damon je krétén..ale takový ten kretén, kterého by jste si chtěly zabalit a vzít domů.:D♥ Jsem sice tým Delena, ale nemyslím si že sním skončí. Dokonce si nemyslím, že by skončila se Stefanem, ale kdo ví. Jestly z ní bude upírka tak určitě skončí s obouma, nebo s jedním zních. Jestly z ní ale upírku neudělají, tak podle mě prostě neskončí ani z jedním.A pakud bude ještě 4. serie tak na to mají ještě hoodně času.:)

 18. Denča napsal:

  Mám ráda Damona i Stefana, ale přála bych si aby Stefan byl s Elenou, i když Damon je v té 3. sérii hodnej,krásnej, ale já raději tým Selena.Damon by mohl mít také někoho,ale hodného aby nebyl z něj zase ten zlý. Uvidíme jak to všechno dopadne.

 19. Zizina napsal:

  Damon Damon, všechnu slávu má Stefan tak ať Damon buď bude mít jinou holku nebo Elenu

 20. nikdo napsal:

  Damon je Damon ale Stefan je Stefan. Ja doufam ze skonci se Stefanem, protoze ten je hezci! :D

 21. Zoe napsal:

  Já doufám, že Elena skončí s Damonem a není kretén, nebo se možná jen tak chová, aby Elena na něj kašlala, protože si ji (podle Damona)nezaslouží, tak ať je Elena se Stefanem. Sice byl jednu dobu zlej, ale už není a Stefan by mohl skončit s Katherine a nebo ještě s někým jiným…… :D

 22. Lucka napsal:

  Podle mě bude Elena se Stefanem. On by pro ní udělál všechno. Damon bude s Katherin :) . K sobě se nehorázně hoděj. Jsou stejný.
  Katherin a Stefan to nebude. Ale nejhorší by bylo kdyby Elena byla s Mattem. to by bylo nefér proti tomuhle seriálu když to je furt o Damonovi a Stefanovi kdo z nich. Tak jeden přeci musí! :)
  Samořejmě každý má jiný názor tenhle můj :) .

 23. Kiki napsal:

  já si myslím že by bylo nejlepší aby byla Eleny se Stefanem

 24. Karolína napsal:

  Ahoj já se jmenuju kaja a na upíří deníky se dívám od tý doby co je davají já se dívám i na skoukni to a tam když napíšete upíří deníky tak vám tam vyjedou díly některé česky některé ne a nebo s tytulkama.
  Ale mislím že by měla bejt elena s damonem protože se k sobě hodý a damon je seksy já a moje sestřenka po damonem šílíme prostě je užasný elena je užasná ale stefan taky ale prostě elena damon jsou y spolu ve skutečnosty koukněte se na google obrásky nina dobrev a damon tak ahoj a jestly někdo se stýkáte s elenou tak ji vyřitte že je hezká a moje nej a nej herečka že bychji ráda videla ale neni to možné protože jsem z česka tak ahoj kája.

 25. Mell :* napsal:

  Přesně mně zezačátku sedla Elena k Stefanovi :) Jenže teď k damonovi :) Myslím si že jim to sluší více s Damonem :) ) A doufám že to tak skončí :) )A Stefan bude s jinou bylo by to tak lepší :) )

 26. Mell :* napsal:

  A taky by bylo divní že chodila se Stefanem pak s ani jedným,pak něco měla s damonem A myslím že pak byla s damonem a bylo by divný kdyby zase byla se stefanem moc přehnaný by to bylo :) )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde