Matky v Mystic Falls

Asi se všichni shodneme, že matky v Mystic Falls nejsou zrovna kandidátky na matku roku. Pojďme si udělat menší přehled.  V celém článku naleznete anketu, kde můžete zahlasovat, která z matek je podle vás nejhorší.

Isobel (matka Eleny)
Chudák Elena…. jako kdyby nestačilo, že žila 16 let v domnění, že  žena, která ji vychovala, je její biologickou matkou. Ztráta obou rodičů při tragické autonehodě, pro ni byla dosti těžká. Pak se ale dozvídá zprávu, že byla adoptovaná. Jakmile, ale její skutečná matka přijde na scénu, všechny iluze se rozplynou. Její matka Isobel je totiž upír. To ještě není největší hrůza, protože nejenže opustila muže, kterého milovala, jen kvůli své touze stát se upírkou, ale navíc je zodpovědná za smrt dvou lidí a to jen proto, aby si promluvila s Elenou. Navíc to vše se odehrálo jen v jedné epizodě! Elena by ji snad raději ani nepotkala, ale díky tomu se alespoň dozvěděla, kdo jsou její skuteční rodiče.

Kelly (matka Matta a Vicki)
Kelly by měla být sterilizována, aby nemohla mít další děti, protože která matka takhle opustí své děti? Středoškoláky nechá samotné, aby se o sebe postarali. Nejde o to, že by jim snad měla chystat svačinky do školy, ale jde o princip. Mladí lidé by neměli mít už v tak útlém věku starosti s placením nájmu, nemocenské výdaje a na starosti vedení celé domácnosti.  Matt kvůli finančním problémům musí vzít práci na částečný úvazek, musí stíhat věci do školy a na nějaký společenský život už mu moc nezbývá. Po ztrátě Vicki se nakonec Kelly objeví ve městě, ale dělá to Mattovi snad ještě horší. Neustále je opilá, neumí vařit, je protivná ke Caroline a poslední kapkou do přelévajícího pohárku je, když ji Matt najde líbat se s jeho kamarádem Tylerem. Bohužel málem skončila i v posteli s Damonem. Možná i naštětstí pro Matta, že se nezdržela ve městě tak dlouho.

Abby (matka Bonnie)
Matka, která se o vlastní nezajímá a ujala se cizího klučiny. Bonnie byla velice nervózní z prvního setkání se svou matkou. Vše se zvrtlo, když Klaus poslal jednoho z hybridů, aby využil Boniiny matky k získání informací o rakvích. Bonnie jejich setkání zlomilo srdce.  Byla svou matkou zklamaná, že se tam někde schovává a za celý život se nezvrátila, ke svému vlastnímu dítěti.

Carol (matka Tylera)
Chová se  nevhodně a nadřazeně k druhým lidem. Nejvíce to zatím odskákaly přítelkyně Tylera. Když si Tyler v první sérii přivedl Vicki, tak ji jeho matka nazvala odpadem. Caroline na tom nebyla taky lépe, když se vykrádala pozdě v noci z Tylerovy ložnice. Carol ji urážlivě nazvala prostitutkou.  Ke všemu ještě zvedla zbraň a bez ostychu jí namířila na dítě a zmáčkla spoušť. Kolik lidí by muselo zemřít jen kvůli tomu, že pro ni představují problém? Když Tyler zabil dívku, tak Carol bezproblému pomohla zahladit stopy. Co je to za matku, když kryje své dítě i v takhle zlých činnech? Je nepříjemná na každého, kdo se jí nezdá být příliš dobrým pro jejího syna a možná by jí ani nečinilo problém, zbavit se takových nežádaných osob.

Lizz (matka Caroline)
Šerifka Forbes také nepatří mezi nejlepší matky. Ve své práci se snaží udržet město v bezpečí, ale jakým způsobem? Lizz nemá moc ponětí, jak být pro svou dceru opravdovou matkou. Caroline to s ní nemá snadné. Vždy, když jí potřebovala, tak ona u ní nebyla. Ještě když se jí stal v životě převrat, kdy se změnila na upírku. Jakmile se to dozvěděla její matka, tak dokonce přemýšlela nad zlikvidováním vlastní dcery. Kterou matku by tohle někdy napadlo? Vůbec neměla pochopení pro Caroline. Jediné co viděla, byla ochrana města. Dokonce má na svědomí i zabití Jeremyho, když ho postřelila. I když se snaží být lepší, tak ji čeká ještě hodně co odčinit.

Esther (matka Původních)
O matce původních toho zatím moc nevíme, jen to, že má na krku vznik upírů a tohle provedla svým vlastním dětem. Byli jejími pokusnými králíky a dokonce dopustila, aby její děti zabil jejich otec Michael, při obřadu přeměny na upíry. A už jen ten fakt, že si Klaus myslel, že jej zabije jí moc nenahrává.

Jak to vidíte vy? Která z těchto matek vám připadá nejhorší?

Titul nejhorší matky podle vás získává:

View Results

Loading ... Loading ...


2 reakce na Matky v Mystic Falls

  1. DamoniS napsal:

    Myslím si, že Kelly to má jasné. Tomu se ani matka říkat nedá.

  2. petra napsal:

    taky myslím na kelly. jen mi vadí jak je ten článek napsaný. docela ste ty ženský odsoudili. ono to je docela těžký, když celý život ste v něčem vychovaný a najednou se vše zbortí když vaše děti jsou to proti čemu po generace bojujete. takže kromě kelly a esther ty ženský chápu. krom toho mám takový pocit že z esther se teprve ta prava s***ě vyklube.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde