Spoilery! Už víme, s kým Damon skončí nahý!

2 nové spoilery od TV Guide a TV Line.

Vím, že Arielle Kebbel nyní hraje v 90210, ale nějaká šance, že by se mohla vrátit do Vampire Diaries?
Kebbel je pro – opravdu by do toho ráda šla. „Byla bych ráda, kdyby se Lexi opět odněkud objevila,“ řekla pro TV Line. „Těším se na den, kdy Lexi dostane možnost opřít se do Klause, ale nevím kdy se tak stane. Jsem jen odhodlaná udělat cokoliv, aby se tak stalo.“

Jsem nadšená z toho, že se Cassidy Freeman, která hrála i v seriále Smallville, si zahraje i ve Vampire Diaries. Víte něco o její postavě?
„Očekávejte, že bude hodně zlá,“ říká Cassidy. S postavou Sage, kterou zvární, se setkáme v 16.epizodě „1912″, kde se ocitne v několika kompromitujících situacích. Přijdou na řadu i všechny tolikrát zmiňované scény s nahým Damonem.3 reakce na Spoilery! Už víme, s kým Damon skončí nahý!

  1. Lefroy napsal:

    No super, takže moje obavy se vyplnily :/

  2. cehynda napsal:

    V roce 1912 si muze Damon skotacit nahy s kym jen chce. Spis myslim, ze ona Sage bude tou, co z nej udelala toho arogantniho cynika.

  3. Veronique napsal:

    No právě. Já jsem si řikala, že v současnosti by se asi těžko stalo něco, co by způsobilo, že by Damon s některou z upírek jen tak skočil do postele. Ale co, stejně se těším hlavně flashback s Damonem po dlouhé době. (Tajně jsem doufala a těšila se na nahého Damona s Katerine :( toho už se asi nedočkám :P )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde