Hollywood Life ‘Vampire Diaries’ Stars Strip Down For Entertainment Weekly — Which Cover Is Hottest?

 

 

 

Které hvězdy vypadají nejlépe svlečené?
Fanoušci The Vampire Diaries se budou usmívat (a pravděpodobně i červenat) pokud se jejich kopie Entertainment Weekly objeví  na jejich prahu tento týden.Na titulní straně je svatá trojice – Ian Somerhalder, Nina Dobrev, a Paul Wesley .
OK, tady je část, kde analyzuji každý ze tří spojení co nejvíde to půjde. Přečtěte si, co si myslím, nebo prostě přeskočte ty nesmysly a hlasujte pro někoho, koho myslíte, že je nejteplejší. Ať tak či onak, všichni jsme vyhráli.

NINA & IAN:

Já jen říkám tohle, není to proto, že mě zaujali nestydatí Damon-Elena, ale je to bezpochyby nejteplejší ze tří fotek. Nejen, že Ian a Nina jsou oba zcela nazí, ale jsou oba mají stejný pohled,který doutná na kameru. Troufám si říct, že to zahanbí Damonovy (mnoha)vanové scény.

Oceňuji to také, protože tento pohled zcela  zachycuje Ianův a Ninin jejich skutečný-životní vztah, nebo alespoň to, co si lidé myslí o jejich vztahu. Když jsem se ho ptal mimo kamery na románek s Ninou, Ian jednoduše odpověděl: „Nic nebylo potvrzeno,zatím.“

NINA & PAUL:

Z tohoto pojištění je to, co by se dalo nazvat „vkusné“ a já bych se nedivil, kdyby se přívrženci Stefana-Eleny cítili podvedeni. To znamená, že Nina a Paul stále vypadají ve všech ohledech sexy a mám špatný pocit  jen diskutovat o tom, co jsem viděl.

Je také zajímavé, že jsou pod tmavými listy, na rozdíl od perlově bílé posteli na obálce kde je Nina s Ianem. I když jsem si jist, že toto je pouze upoutání na temnou stranu Stefana v této sezóně, nemohu si pomoci, ale myslím, že Ian by byl pod tmavými listy se z tohoto důvodu  před dvěma lety. Páni, jak se věci změní.

Všichni tři:

Diskuse o diváckém názoru! Plakát se všemi třemi hvězdami – což si myslím, zavání mezi Rolling Stone s True Blood – obsazení perfektně shrnuje to, co se v The Vampire Diaries děje. Každý je sexy a každý chce Elenu. Plus, můžete vidět  alespoň 5 procent na Ianově straně na jeho levé tváři. Tak to je docela efektní.

Zde můžete hlasovat.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde