Persia White pro TV Fanatic

 

 

V epizodě “The Ties That Bind“ Abby řekla, že je ráda za posledních 15 let jako “žena“, ne “čarodějnice“. Můžete to upřesnit? Budeme svědky nebo zjistíme něco jiného o minulosti postavy?
Abby udělala v minulosti hodně chyb. Být rodičem je obrovská zodpovědnost a skutečnost, že je čarodějnice má ještě větší váhu … dozvíme se více o jejích slabých a silných stránkách v příští epizodě.

Co můžeme očekávat dalšího od Abby? Jak ona bude pracovat s Bonnie na získání její síly?
Abby se snaží, aby konečně zapdala a byla tím, kdo to je, hlavně máma  Bonnie.
Jak si vyložit Abbyino pouto s Jaimem? Ona se snaží dohnat opuštění své dcery tím, že má syna?
Ano. Myslím, že Abby se snaží, aby si mohla odpustit opuštění Bonny tím, že je rodičovská postava Jaimeho. Vzala ho, jako by byl její vlastní.
Máš nějaký  rady ohledně randění pro Elena?
Myslím, že Elena by měla zůstat mimo upíří scény a randit s nějakým mladých sexy klukem, který  jí dá to, co si zaslouží, život jako člověk …rodinu.

Máš mnoho společných scén s Kat Graham. Řekněte nám něco o práci s ní.
Miluju  práci s Kat. Máme tolik věcí společných, to je úžasné! Obě máme  hudební a taneční zázemí. Někdy se smějeme spolu na place tolik, že nás musí napomenout ostatní ,abychom byli zticha a uklidnili se. Mám ráda mnoho členů obsazení v The Vampire Diaries, je to opravdu nejlepší obsazení a štáb ve kterém jsem kdy pracovala.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde