Zap2it 6 věcí o zítřejší epizodě

Damonovi někdo půjde po krku – ale překvapením je, kdo byl tímto pověřen poněkud násilným (dočasným) zabitím. Později, mu Elena něco řekne, a to ho zasáhne dost těžce, a určitě změní, co mezi nimi je. Do konce epizody, se Damon vrátí ke svému starému chování. Možná ne tak docela jako Damon se kterým jsme se setkali v pilotovi, ale bude se chovat tak trochu sexy lehkomyslně, a pokud můžeme něco říct my,už bylo na čase.

Klaus / Caroline fanoušci, budete muset mnohokrát zatnout zuby tento  týdne, protože tyto dva upíři tráví hodně času spolu – dokonce s ní sdílí Klaus některé ze svých koníčků. Ano … zřejmě je to pravda, umělec, když neporáží celé město a tak.Přesto, navzdory nepřítomnosti Tylera v epizodě, nikdy ani na chvíli nepřestaneme pochybovat, že ho Caroline miluje. No, možná v jeden okamžik. Nebo dva. (Existují i ​​některé zábavné momenty, mezi ní a Mattem, pro ty z nás, kteří stále ještě nechávají svíčku hořet. Tlumeně. Ve skrytém rohu.)

Setkáme se s (jinými) Původními! Ještě odhalíme  pár rodinných tajemství  - alespoň to ,proč je  jejich příjmení Mikaelson. Budeme poznávat Kola trochu lépe a máme pocit, že ho budete milovat-i- nenávidět stejně jako my.  Řekněme, se zaplete s někým ,koho máme rádi … ale vypadá zatraceně dobře když to dělá.Pokud jde o Finna, zůstává poněkud tajemný, ale Julie Plec nám říká, že sdílí s jeho otcem chování a nenávist upírů, a uvidíme, jak se to semele v příštích několika epizodách. Stále tajemná Původní čarodějnice nás obeznámí se skutečnými plány. Ano, jako každý jiný v Mystic Falls, má skryté úmysly. Také jako všichni ostatní v Mystic Falls, potřebuje Elenu.

Bonnie se neobjeví v této epizodě, ale zjistíme nějaké informace o ní a Abby, která je staví středu mytologie, a to nejen jako zařízení do děje. (Budeme znechucení tím jak upíři využívaji pomoci čarodějnic a staví je do jejich upířích her jako pěšáky)Ukázalo se, že Bennettovi čarodějnice nejsou jen čarodějnice. Jejich původ se prolíná s Původními ‚po tisíce let, a oživení Ester přinese ještě větší překvapení v nadcházejících epizodách.

Matt zůstává fenomenální. Někdo je zde s cílem zabít ho behem epizody, ale víc než kdy jindy je džentlmenský, i tváří v tvář zjevného ohrožení. Je tu velký okamžik ke konci, který říká Julie trochu rozkřičí  Mattovy fanoušky – a konkrétně na @ Matt_Donovan1 na twitteru. (Měli bychom se pořádně zasmát). Zdá se, že je tu určitý potenciál pro vztah mezi Mattem a Rebeku, a on učiní rozhodnutí před koncem epizody.Máme dojem, že si myslí, že do toho vůbec co mluvit.

Nezapomněli jsme ani na vás, fanoušky Stefana. Elena je chycen ve virtuálním přetahovaní válce v celé epizodě na jednom místě, (doslova každý z nich ji drží za ruku).Otázka, jako vždy, je, zda Stefan najde v sobě zájem starat se o Elenu – a zda nebo ne ona pořád chce, aby o ni pečoval v tomto bodě. To bude do značné míry odpovězeno do konce epizody. Jako obvykle, bude výkon Paula Wesleyho nahánět husí kůži.2 reakce na Zap2it 6 věcí o zítřejší epizodě

  1. Enti napsal:

    K tomu, že Elena řekne Damonovi něco co změní jejich vztah – někde jsem četla, že v téhle epizodě někdo někomu řekne ‚I love you‘ už nepočítám s tím , že by to mohla říct Elena, ale pořád doufám, že tohle bude scéna kdy budou fan. Deleny křičet – nadšením. I když i v angličtině to spíš vyznělo jakože budeme řvát vztekle a jejich vztah/nevztah půjde do háje.
    (vůbec nevím kam tady můžu psát spoillery a kam ne tak se omlouvám jestli to zrovna tady není vhodné)

  2. Amitiel napsal:

    U takovýchle článků jsou spoilery vítané ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich