Stahujeme 3×14 – Dangerous Liaisons

Týden uběhl jako voda a konečně jsme se dočkali další epizody The Vampire Diaries. Plesová sezóna se nevyhnula ani Mystic Falls. V jakém duchu bude probíhat slavnostní večer? To už brzy uvidíme.

Odkazy ke stahování epizody naleznete během dne v pravém sloupku v Shoutu. Kolem 18.hodiny by měly být dostupné titulky. Odkazy na ně budou přidány do tohoto článku a také v hlavičce webu u aktuální epizody.

Na závěr vás poprosím, aby jste do tohoto příspěvku nepsali žádné spoilery ohledně  epizody. Buďte prosím ohleduplní k těm, kteří to ještě neviděli. Epizodu budeme moct společně zhodnotit v rekapitulaci, kterou připravuje Althea.

PS: Zároveň bych se chtěla zeptat jaký zájem by byl o produkty s Vampire Diaries. Koupili by jste si např. stejný prsten jako má Stefan a Damon nebo Elenin náhrdelník? Mám možnost dostat se k takovýmhle různým produktům s Vampire Diaries, tak zjišťuji jestli by byl o to zájem. Budu ráda, když mě informujete v komentářích, popřípadě o co by jste měli zájem.

Shrnutí:15 reakce na Stahujeme 3×14 – Dangerous Liaisons

 1. Creepy napsal:

  Třeba o ten náhrdelník bych zájem měla, ale záleží taky, jaký by byl poměr kvalita-cena. :)

 2. Cory napsal:

  Už dlouho se sháním po těchto věcech, ale nikde jsem nic nenašla, samozřejmě záleží taky na ceně, ale někoho už bych přemluvila aby mi to koupil :D Kdybysi sem dala nějakou nabídku – semnou počítej))

 3. Fany napsal:

  Já bych určitě měla zájem…líbily by se mi třeba ty náramky a trička co mají v americe TEAM STEFAN, TEAM DAMON, TEAM KLAUS…atd. ale určo by mě zajímaly i další věci třeba nějaký obří plakát :)

 4. Mickey napsal:

  Mě by se líbil Elenin řetízek =D

 5. Veronique napsal:

  Já bych měla taky zájem o řetízek nebo prsten, třeba i jinou věc, ale rozhodovala bych se podle ceny…

 6. Amitiel napsal:

  No ty ceny jsou právě různé a to zejména podle kvality. Ten Elenin řetízek je celkem drahý. Vychází v rozmezí 600 – 800 Kč. Prsteny Salavatorů okolo 300 Kč a tak nějak i trika, kabelky. Za dobrou cenu je náhrdelník Caroline (takové srdíčko), ale moc si nevybavuji, že by něco takového nosila.

 7. Cory napsal:

  A myslíš, že bys nám sem třebu mohla dát odkaz – je fagt, že oni toho nosili spousty :D taky si vše nepamatuju – ráda se podívám – stopro něco chci!

 8. Cory napsal:

  Třeba mě napadlo, že by se mi moc líbila škraboška, co měla Kath jednou při večírku, prostě chce to vidět tu nabídku, takhle z hlavy nevím…

 9. DamoniS napsal:

  Semnou určitě počítejte! ;) Samonzdřejmě podle ceny. Tričko TEAM DAMON nebo jeho prsten bych určitě uvítala :) Nebo mikina THE VAMPIRE DIARIES:)….jinak se nemůžu dočkat titulek!:DD

 10. Amitiel napsal:

  Ok lidi, připravím jen zhruba ukázkovou nabídku, co všechno a za kolik bych byla schopná vám nabídnout. Asi to udělám formou článku.

 11. Týna napsal:

  podle toho za kolik ale zájem bych měla :)

 12. Míša Somerhalder napsal:

  Já bych si určitě vzala ten prsten co má Damon a možná ten náhrdelník:D

 13. Míša Somerhalder napsal:

  A mikinu a tričko taky:D:D:D

 14. val napsal:

  já si určitě taky něco koupím!;)

 15. Cory napsal:

  Už aby to tu bylo, vážně dlouho jsem něco podobného scháněla, ale nechtěla jsem to kupovat z ameriky….a na nic jsme nenarazila, takže se moc těším, určitě to nabídku i dál – mám kamarádky zblázněné do Damona :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain