Julie Plec pro TV Line

Vypadá to tak, že se chystáte zabít Původní, všechny jedním tahem. Je to skutečně možné?

Zničit takové množství Původních? (Smích) Nemůžu o tom říct hodně, aniž bych odhalila plán série, ale pokud darebáci našeho seriálu nic neprokázali, to znamená, že mají trvanlivost, která hraničí s transcendenci. Je tam pět Původních a jedna Původní máma a uvidíme, kdo vyjde na tu druhou stránu, aby vyprávěl svůj příběh.

Esther zmínila, že zabití Klause by nějaký čas trvalo. Co přesně tím myslela?
V další epizodě si najde místo i úplněk a tehdy se dozvíme, (i většinu věcí, které budou potřebovat těžké čarodějnické kouzla) že k tomu musí být připojen i nějaký druh opakujícího se nebeského prvku. Takže, toto tím myslela.

Mohla by Esther změnit názor o zabití své rodiny, jelikož se tak očividně začala tak velmi starat o „morálního“ Elijah?
Fakt, že tento masakr se nestane vybavenou záležitostí hned po první minutě epizody znamená, že to rozhodně má hodně potenciálu, aby to v následující epizodě skončilo velmi dobře nebo velmi špatně.

Proč je nejstarší Původní, Finn takový ochotný sám sebe obětovat?
To bude zřejmě souviset s Mikaley. Jak víme, jejich otec měl v sobě hluboké sebepohrdání a hlubokou hanbu spojenou s upírstvím a Finn se nakonec tak cítí také.

O Klausovi se vždy říkalo, že je pouze zloduch a nyní se nám zdá, že vidíme mnohem více jeho lidskou stranu. Je to něco, co bude pokračovat?
Myslím, že můžete popsat slovo „padouch“ více způsoby a konkrétní Klaus ním je a bude i pokračovat v tom, že je poskytovatel antagonismu a velmi, velmi extrémního nebezpečí pro naše hrdiny. Ale nikdo není prostě jen špatný. Má v sobě své vlastní démony, své vlastní potřeby, vlastní touhy a jsou tu věci, které nikdy nezažil, které ve svém životě zkusit chce a myslím, že ty dvě věci  se vzájemně nevylučují.Možná zahlédneme to, díky čemuž se Klaus chová jako člověk, aniž by byla ohrožena jeho schopnost způsobit ve městě velký zmatek.

V porovnání s Damonem se zdá, že se vrací ke svým špatným kořenům. Jak daleko s tím plánujete zajít? A jak bude Elena reagovat na to, co se stalo mezi ním a Rebekah?
Elena bude na úrovni naštvaná, ale také tomu jistým způsobem rozumí, neboť ona byla ta, která zde,, stiskla spoušť „. Damon má také právo zlobit se na ni a mnoho lidí se ještě navzájem bude na sebe zlobit, pak jak se toto odhalí v následující epizodě. Damon takové věci dělá, jak jsme viděli, tehdy když je ublížený, když je ostře skritizovaný a toto je v podstatě ten nejvíce krutý způsob, jakým byl kdy skritizovaný. Ale také tím ukazuje svůj vlastní vývoj jako postava. Je to lepší , jak by si to odnesl nevinný člověk na ulici, on udeří tam, kde to nejvíce bolí – konkrétnější Elenu. V žádném případě to však není gentlemanské chování, ale určitě bylo zábavné dívat se na to. (smích)

Kdy znovu uvidíme Tylera? A jak bude reagovat na budování vztahu Klause a Caroline?
Tyler bude stále nějakou chvíli pryč na jeho cestě sebepoznání. Znovu ho uvidíme na jaře. Neexistuje nic horšího než odejít a dát se na nekonečnou a věčnou agonii, abyste zlomili vazbu k nějakému chlapovi a pak když se vrátíte, uvědomíte si, že flirtuje s vaší přítelkyní. Neumím si představit, že to skončí dobře.

Když už jsme u Klausovi a Caroline, můžeš něco mluvit o tom, jak se to bude rozvíjet, pokud se to vůbec bude  rozvíjet?
Opravdu nemůžu říct, kam to směřuje nebo zda to bude směřovat do jiného směru, je to pro nás zábava prozkoumat tuto stranu Klause, vidět v něm citlivost a romantickou citlivost. Rádi sledujeme Caroline, která na začátku seriálu, předtím než se stala upírkou, byla zoufalá z toho, aby si ji někdo vybral a nyní ji král zlých upírů vytrhl z neznáma a udělil jí svou náklonnost … Určitě si všimneme i to, že Klaus je neodolatelný.

A co ten vztah, který se očividně rozvíjí mezi Elenou a Elijahem? Uvědomili si někdy scénáristé, že tu šlo o víc, než jen „pracovní vztah“?
jeah. Rozhodně. Celá ta postava Elijah byla takovým nádherným překvapením pro nás jako scénáristy, protože to opravdu záleželo na Danielovi Gilliesem a na tom, jakým přístupem se postavil k hraní této postavy, byla taková práce jakou jsme při této postavě chtěli vidět. Takže samozřejmě, když jsme se rozhodli, že potřebujeme Velkého Velmi Zlého Upíra uprostřed minulé série, to nám otevřelo cestu k představení Klause, ale nikdy bychom si neřekli, ‚Oh! A v jeden den bude mít velkolepé a nádherné přátelství s Elenou! ‚A i tak se to vyvinulo z poloviny díky problémům s kletbou z 2.série a z poloviny za práci Daniela, kterou odvedl na Elijahovi.Takže to máme docela rádi, dívání se na to, jak se to stane více než to, jak to pro ně my napíšeme, protože herci k těm postávat toho tolik dodají. A pak jsme schopni se s tím trochu hrát. Epizoda, kterou uvidíte příští týden má rozhodně kořeny v základech soucitu, který má Elena k Elijahovi.

Je tu nějaká šance, že Elijah během přípitku vlastně nenapil?
Nulová. Každý se napil, v tom vás mohu ujistit.

Co se bude dále dít s Rebekah?
Rebekah bude mít v další nebo dalších dvou epizodách větší,, problémy „, když se její matka bude snažit přijít na to, jakou zaslepenost udělala s Damonem.

Co kdyby jsi nám řekla o tom, co bude dál s trojúhelníkem Elena / Stefan / Damon?
Očividně, s Elenou a chlapci jsme se dostali na křižovatku. Začneme toho hodně vidět v otázce pro Elenu … Opravdu začneme prozkoumávat věci z jejího pohledu do konce série. Jistě vám mohu říci, že konec série nebude bez toho, abyste viděli je tři pochopit, že rozhodnutí musí být učiněno buď jedním způsobem nebo druhým.

Měli bychom na konci série očekávat nějaké úmrtí, jak je v TVD známé?
Mnoho našich postav bude muset čelit smrti předtím, než tato série skončí. Ale zda se setkají a potřese si ruce se smrtí a skončí mrtví je úplně jiná otázka. Bude tu ještě hodně momentů, ve kterých si nebudeme jisti, kdo je v bezpečí a kdo končí … Ale před koncem série tam ještě bude hodně rizika.2 reakce na Julie Plec pro TV Line

  1. Veruu napsal:

    Všimnul si někdo jinej, kromě mě, že Julie mluví o tom, že Tyler se vrátí až na jaře; ale zároveň řiká, že je určitě naprd, „když se pak vrátíte (myšleno Tyler) a uvědomíte si, že flirtuje (Klaus) s vaší přítelkyní. (Caroline)“

    ??? Není to docela jasná nápověda, že Estheřin plán nevyjde a že Klaus s náma zůstane nejmíň do jara??? Jupí jej! :D

  2. Lefroy napsal:

    To je jasný, že nevyjde. Zrovna nám představili celou famózní rodinku a hned by ji zničili? Pochybuju :) Navíc, tenhle seriál (ostatně jako každý dobrý seriál) potřebuje záporáka a těžko by se někomu povedlo vytvořit šarmantnějšího, prohnanějšího a neuvěřitelně sexy záporáka než je Klaus ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde