Jak by podle vás mohlo dopadnout TVD?

Zdravím všechny. Včera jsem si náhodou přečetla poslední rozhovor s Kevinem Williamsonem, kde nám odhaluje fakt, že scénáristi mají již od začátku (prý) vymyšlený konec celého TVD (ale nebojte, plánují ho tak na závěr šesté série, takže času dost), takže jsme tak s kamarádkou uvažovali, co by to asi tak mohlo být a napadlo nás celkem deset různých konců, které by mohly nastat (samozřejmě se týkají pouze hlavní trojky, protože vedlejším postavám se může stát v podstatě cokoliv). No a když už jsme to tak hezky sesumírovaly, napadlo mě, že to sem dám a zjistím váš názor.

Tak co, který konec by se vám líbil a který ne? Můžete se vyjádřit v komentářích a pokud vás napadne nějaký jiný, tak sem s ním :-)

1. Elena pošle do háje oba Salvatory a odejde z Mystic Falls na vejšku (či kamkoliv jinam).
2. Z Eleny bude upír, pošle do háje oba Salvatory a bude si žít po svém.
3. Z Eleny bude upír a zůstanou ve třech navěky.
4. Umře jeden z hlavní trojky a zbylí dva odkráčí do západu slunce.
5. Umře jeden z hlavní trojky a zbylí dva se rozejdou ve zlém.
6. Umřou všichni! A bude po srandě!
7. Elena zůstane člověkem a Salvatoři s ní zůstanou, dokud ona bude chtít.
8. Autoři se inspirují knihou, z Damona bude člověk, vezme si Elenu a budou žít šťastně až do smrti a Stefan bude žít s nimi a pak bude dohlížet na jejich potomky (popřípadě po smrti bratra i Eleny zahodí prsten a nastane varianta číslo 6).
9. Inovace čísla 8. Z Damona bude člověk, vezme si Elenu a budou žít šťastně až do smrti a Stefan se bude někde užírat vzteky!

10. Vylepšení čísla 8. Z Damona i Stefana budou lidé a budou všichni tři přesně tam, kde jsou teď, akorát v kratší časové perspektivě!

Mě osobně by se samozřejmě nejvíc líbil konec číslo 3, ale toho se asi nedočkáme, takže pak bych volila mezi číslem 6 (pod podmínkou, že se všichni š´tastně sejdou „v záhrobí“), 4 (pod podmínkou, že ten co umře bude Elena a do západu slunce odkráčí Salvatoři, jejichž bratrský vztah bude zcela rahabilitován) a 8, což je ale asi taky nereálné :-) .

A co vy?18 reakce na Jak by podle vás mohlo dopadnout TVD?

 1. DamoniS napsal:

  Když jsem si přečetla větu „ale nebojte, plánují ho tak na závěr šesté série, takže času dost“ zlepšila se mi nálada na celý den.:) Jinak k tomu konci, nevím co se pěhem těch serii stane takže se to nedá určit. Někdo přibyde, někdo umře. Kdybych si, ale měla vybrat vybrala bych si taky trojku.:) Nebo možnost, že bratři pošlou do háje Elenu a budou spolu šťastně žít svůj upírký život bok po boku.:D

 2. Đomča napsal:

  já bych chtěla aby se z eleny stal upír a byla by z elijahem nebo s damonem a stefanem navěky!!!!!!!

 3. Bičik napsal:

  nejvíc se mi líbila varianta 8 :D ale variantu 6 bych vůbec nevylučovala, už tak je počet počet lidí, kteří tam zatím poumírali, dost velkej

 4. sue napsal:

  Me by se libila uplne jina varianta a to aby damon sel do haje a elena zustala se stefanem ♥

 5. Mikeš napsal:

  Já jsem trapně za jedno s Altheou :-D Možná jen v jiném pořadí – takže nejlépe tak konec č.3 (v US seriálu nereálný :-D , monogamie je holt monogamie), pak č.4 – také za předpokladu, že do západu slunce odkráčí ruku v ruce Salvatoři (snad reálnější)…. no a nakonec č.8, ale to by byl takový happy-end, že se ho zaručeně nedočkáme :-)

 6. Týna napsal:

  mě se nejvíc líbí ta dříve zmiňovaná verze Damon+ Elena, Stefan+Katherine…jináč semi tu líbí asi totéž co vám :) hlavně at neumíraj :)

 7. Amitiel napsal:

  Tohle ní typ příběhu „a žili šťastně až do smrti“ (v tomto případě snad věčně), takže mám strach, že to neskončí zrovna nejlíp. I když ten 3 bod by nebyl špatný. Nebo nakonec Katherine se změní a bude to Elena – Stefan a Damon – Katherine :-D , protože žít v trojúhelníku by asi neklapalo….

 8. Mikeš napsal:

  Amitiel: Já si pořád nedokážu představit, že by Damon někdy Katherine odpustil…. ta mu ublížila tak strašně, jak snad nikdo jiný a nikdy :-) Zjistit po 145 letech, že byl za totálního vola….. to by rozdýchal spíš Stefan…. ale Damon?

 9. Amitiel napsal:

  Mikeš: Já vím, to jsem napsala jen jak by se mi to líbilo bez zvážení současných dějových rozpoložení. Zajímalo by mě jak by se to ubíralo, kdyby tenkrát Damon opravdu zachránil Katherine z té hrobky….

 10. Đomča napsal:

  takže TVD bude mít 6 sérijí?????

 11. Lenule napsal:

  Brala bych 3, 8, 10 :)

 12. Veronique napsal:

  Já bych dala víc než 6 sérií :) …až to skončí, bude mi to hrozně chybět, těžko hledám seriál, který by mě tak bavil a dokázala jsem ho sledovat tak dlouho. Třeba The Secret Circle, který je hodně srovnáván s TVD, se mi zdaleka tolik nezamlouvá, nemá to takovou tu jiskru a hlavní postavy prostě ne a ne přirůst k srdci. Říkala jsem si, že počkám, TVD mě taky začalo bavit až později, ale přeci jen už je 14. díl pryč… Co se týče toho konce, dost by mě naštvalo a zkazilo dojem z celého seriálu, kdyby zemřel někdo z trojúhelníku – tím spíš kdyby umřeli všichni! A taky by bylo divné, kdyby zůstali ve třech… to je prostě totálně nepřirozený :) Moc se mi líbí nápad Amitiel, to by byl supr konec, ale někteří z nich by se museli trochu změnit :D A nijak se nebudu tajit s tím, že se mi zamlouvá i varianta č.8, ale to bylo by to takové hodně idealistické a moc jednoduché :) .Myslím, že Julie s Kevinem si vymyslí něco absolutně originálního a šokujícího, jak je jejich zvykem! ;)

 13. Mikeš napsal:

  Amitiel: Což o to, kdyby v té hrobce fakt 145 let čekala…. ale kdyby mu pak řekla totéž, co v 2×01, tak by to mělo stejný efekt :-) Jak říkám – 145 let někoho milovat, trápit se kvůli němu (kdyby nevěděl, že je Kath naživu, časem by zapomněl a pohnul se dál, ale takhle byl citově pořád uvázaný k ní!!), nenávidět kvůli němu jediného zbylého člena rodiny a pak zjistit, že to všechno ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ….. v tom je podle mě ten problém….

 14. Mak napsal:

  Je tu jeste moznost 8, ale Elena bude se Stefanem a Damon bude dohlizet na potomky nebo se jeste stane neeco s Katherine nebo budou vsichni jen pratele. A ze to bude trvat az do 6 serie je sice fajn, ale kdyz se to tak vezme, tak jsme uz v pulce. :(

 15. Veruu napsal:

  Já bych taky klidně zabila Elenu a nechala Stefana s Damonem žít navždycky spolu :D :) )

 16. Týna napsal:

  mě se líbí asi verze jak vám nejvíc bych si ale přála jak už bylo dřív řečeno Elena-Damon, Katherine-Stefan…nejvíc pravděpodobné mi přijde že Stefan bude s Elenou a Damon zůstane nesmrtelný nebo v nejhorším se bojím aby neumřel…taky by mi přišlo celkem logický kdyby spolu nežili a tak ale oni by dohlíželi aby Elena byla v pohodě celý život zdravá a šťastná a až by umřela byli by spolu jako bráchové :)

 17. Gabe napsal:

  No já bych byla pro variantu Elena-Eliah a Salvtorovi odkráčí ruku v ruce. Případně, že se z Elny stane upír, budou kamarádky s Katherne a budou si z ostatních dělat prdel, protože si budou pořád prohazovat místa :-) .

 18. Heli napsal:

  Já bych asi brala variantu č.10, protože oba Salvatoři by si určitě přáli být zase lidmi. D a E bych hodila k sobě a Stefana bych nechala dospět, stejnak za chvíli bude mladší než Elena a časem by si nějakou slečnu našel. I když ho moc nemusím, určitě bych mu nakonec nepřála, aby na DE dohlížel nebo vůbec,aby na oba Salvatoři na Elenu dohlíželi a čekali, až umře.Četla jsem jednu takovou povídku a bylo to strašně smutný, takže to určitě ne. Č.10 je fakt fanfiction, to nedají, to je jasný, ale mně by šťastný konec nevadil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain