Rozhovor s Julií Plec

V minulé epizodě jsme mohli spatřit žhavou scénu mezi Damonem a Rebekou. V první sérii by to bylo u Damona zcela normální, ale teď když měl oči už jen pro Elenu, bylo mnoho fanoušků zaskočených jeho rozhodnutím vyspat se se ženou, která se ještě ten den pokoušela zabít Elenu.
Samozřejmě, že ho Elena předtím odmítla, ale i přes to všechno nebude nadšená, když se vydá v 15.epizodě navšívit Salvatorovi a v Damonově posteli objeví blondýnu. Trocha žárlivosti? (Ano.)

„Elena bude procházet různými úrovněmi hněvu, ale zárověň pochopí, že v podstatě ona stiskla spoušť. Damon má právo se na ni zlobit a hádky budou probíhat i mnoha jiných lidí“, řekla Julie Plec.

I když to bude překážka v jejich vztahu, tak se Damon hned nevykašle na pokroky, kterými si prošel v předchozích sériích. To prostě není Damonova povaha, aby se šel domů vyplakat kvůli holce, ale také se nevrátí k zabíjení.

„Jak už jsme mohli vidět, Damon když je raněný, tak rozdává rány druhým a to byla ta nejkrutější možnost. Zároveň to ukazuje jeho vývoj. Místo toho, aby si to vylil na nevinných lidech, udeří přímo tam, kde to nejvíc bolí Elenu.“

Fanoušci Damona se mohou těšit na pohled do Damonova vnitra jakmile se seriál vrátí po vysílací pauze na obrazovky. Stefana jsme měli možnost už poznat celkem důkladně. Víme, že byl rozparovač, Klausova loutka, fanoušek Bon Joviho, ale dosud zůstává záhadou, co dělal Damon v letech 1864 – 2009.

Uvidíme Sage, upírku, která dopomohla Damonovi stát se takovým sexy nevyzpytatelným mužem, kterého jsme poznali v pilotní epizodě.

„Neviděla jsem tu epizodu, jen jsem se doslechla, že Sage je v ní úžasná. V epizodě 1912 nahlédneme o sto let zpět, kdy byl Damon ještě stále zklamaný a zbožný. Tato epizoda nám dovolí do věci nahlédnout a podívat se, co s ním Sage provedla.“

Možná si vzpomínáte na scénu, kdy se Damon střetl na plese s Kolem, Damon se ho zeptal, jestli se už někdy potkali a Kol mu pohrdavě odpověděl: „Potkal jsem mnoho lidí a ty nijak nevynikáš.“ Když Dangerous Liaisons natočili, scénáristi chtěli přezkoumat příběh mezi těmito dvěma osobami.

„Naším záměrem bylo „Kdo byl ten chlapík?“, ale potom jsme to zakončili jinak. Plánovali jsme velkou noc pro Kola a Damona.“ Tato scéna ale nikdy nebyla natočená ani napsána.

Další věc kterou neuvidíme? Co se stalo mezi Klausem a Kolem. Víme, že kol byl uložen do rakve okolo roku 1912, ale Plec nám řekla, že detaily v této epizodě nezískáme. Na otázku, jestli vůbec někdy uvidíme, co se stalo, odpověděla:

„Pokud jsou Původní naživu, jsou tu příběhy jejich minulosti včetně toho, jak skončili v rakvích.“

To samé platí pro příběh s Tatiou, Původní Petrovou, který by jsme se mohli dozvědět v této sérii. „Příběh bude vyprávěn jen když se Klaus nebo Elijah dožijí čtvrté série.“2 reakce na Rozhovor s Julií Plec

  1. Anetta napsal:

    jsem ráda, že řekla že bude i 4.série x))), jako Damona chápu Elena se zachovala nejhůř to jsem nečekala. A ještě pak si otevře srdce na Stefana no já měla dost s toho, at už se na Stefana vykašle stejnak s ní už nebude.

  2. DamoniS napsal:

    Děkuji Sage za to co s Damonem udělěla.:D Na ten díl se moc těším. Konečně odhalí něco více z Damonovi minulosti.:)Jinak doufám, že se Elijah s Klausem dožijou té 4té serie, protože bych se ráda dozvěděla neco o původní Petrově. :) V dnešním díle se moc těším na výraz v Eleniniě tváří když uvidí Rebekah.:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich