Ian Somerhalder // Interview for Bloody Magazine

 

 

Ian nedávno mluvil o The Vampire Diaries a své přítelkyni Nině Dobrev s redaktory Bloody Magazínu.

Jak na tebe zapůsobil seriálový polibek s tvojí přítelkyní?

Ach, Ach! Hádejte!? Hraju to pořád, protože ta skutečnost, že Damon po tak dlouhé době konečně Elenu políbil posiluje ty pocity desetinásobně, což je ještě intenzivnější. Samozřejmě, že je fajn, že spolu hrajeme v seriálu. Hrajeme spolu moc rádi a myslím, že se to pak projeví i na televizních obrazovkách.
Je to u vás ve skutečném životě podobně jako s Damonem a Elenou?
Jestli se tomu vztahu podobá? Ne! Ve skutečnosti to Damona bolí a je to pro něj utrpení. Pro Damona a Stefana by bylo nejlepší, kdyby nikdy Eleně a Katherine nezkřížili cesty. Bylo by to nejlepší pro jejich vlastní duševní zdraví! Ale samozřejmě, tyto zápletky jsou pro show nezbytné. Skutečnost, že se jim nepodaří jen tak zažít štěstí a musí bojovat o to, co chtějí z nich dělá více lidi.
Takže Nina o tom ví?
Samozřejmě! Podívejte, Nina je Elena i Katherine. V mém životě je ona zdrojem spousta pozitivních věcí a nejde srovnávat naše vztahy s těmi, které mají naše postavy v show. Naštěstí je náš život zcela odlišný od životů Damona, Eleny a Katherine. To by bylo peklo! Musíme příběhy našich hrdinů odlišit od reality. Nebojte se, nemáme schyzofrenii.
Vrátíme se k tématu tvého vztahu k Nině Dobrev… Právě ti bylo 33 let. Myslíte na budoucnost? Povídá se, že si budoucnost zajistíte.
Nina měla v lednu 23. narozeniny, ale věkový rozdíl nám nepřekáží. Někdy na to téma vtipkujeme, ale bez obav – ještě máme čas na to, si o tom promlouvat. Oba se věnujeme charitě, péči o zemi a to také nějak souvisí s budoucností. Nebojte, časem se vše dozvíte. Snažíme se žít si vlastním tempem, aniž by o nějak ovlivňovalo fanoušky a novináře. Věřte mi, že bez toho je to dost komplikované.


3 reakce na Ian Somerhalder // Interview for Bloody Magazine

  1. Omlouvám se jestli se mýlím, ale není tenhle článek od nás z blogu náhodou?

  2. Annie napsal:

    ne není našla jsem ho na netu…. taky ho tam máte nebo co?

  3. Mažete komentáře místo toho aby ste odpovědeli? Fakt dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain